Męskie buty do piłki nożnej adidas Ace 16.3 Primemesh przeznaczone do gry na boiskach z trawiastą I sztuczną nawierzchnią. Zostały stworzone z myślą o zawodnikach, którzy kreują grę swojej drużyny.

Rewolucyjna cholewka Primemesh zapewnia idealne dopasowanie cholewki do stopy, dzięki czemu Twoja kontrola nad piłką będzie na najwyższym poziomie. Dodatkową zaletą jest dostosowanie się cholewki do różnej szerokości stopy zawodnika.

Dodatkową stabilizację zagwarantuje technologia Comfort Fit. Odpowiada ona za wzmocnienie ochrony w okolicy pięty. Wszystko po to, aby but dopasował się do stopy niczym skarpeta.

Strategiczne rozmieszczenie kołków pozwoli na idealną kontrolę i prowadzenie piłki. Struktura i ilość kołków zostały zwiększone, aby zachować stabilizację na najwyższym poziomie – niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Dołącz do najlepszych i kreuj grę razem z adidas Ace. Sklep adrenaline.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór butów do piłki nożnej przeznaczonych na każdą nawierzchnię.

Rozgrywający Arsenalu Londyn Mesut Özil dołączył do rewolucji i aktualnie występuje w modelu adidas ACE.

adidasace      adidasace163