Nowa kolekcja adidas Football niedługo pojawi się w sklepie adrenaline.pl!!

Będą to modele ACE17+ PURECONTROL, X16 i MESSI 16 wszystkie modele pojawią się w kilku wersjach, na boiska z naturalną nawierzchnią, na boiska ze sztuczną nawierzchnią, a także na twarde uliczne boiska!

ACE 17+ PURECONTROL  wyróżnia się zupełnie nowym systemem Purecut Sock, który pozwala zoptymalizować dopasowanie cholewki buta do stopy i jak najlepiej ją ustabilizować. Wierzchnią część cholewki pokryta jest siateczką PRIMEKNIT, która jest bardziej elastyczna i pozostawi pełną swobodę ruchu stopy. Dodatkowo dla lepszej kontroli piłki zastosowano ultracienką powłokę NON STOP GRIP (NSG), która odpowiada za przyczepność piłki do buta. W ACE17+ PURECONTROL zastosowano znaną z takich modelów jak UltraBOOST i NMD, piankę BOOST, co zamienia te buty w wulkan energii, który wybucha podczas każdego odbicia! But posiada również wkładkę SPRINTFRAME, która gwarantuje bezkonkurencyjny poziom komfortu.

Ten model dedykowany na twarde, płaskie nawierzchnie ma niesamowicie wyglądającą niebiesko-różową kolorystykę. Rozciągliwy materiał TechFit zapewnia komfort ruchu, podczas gdy czarne taśmy EVA, umiejscowione powyżej pianki BOOST, dają stabilizację. Trzy paski w srebrnym kolorze wyposażone są w różowe akcenty, które nadają butom bardziej lifestylowy wygląd. Z kolei umiejscowiona w tylnej części pianka BOOST gwarantuje wygodę, pewność ruchów oraz zwrot energii.

460652
 
 
Czas na ACE17+ Street, stworzony na uliczne boiska. Jaskrawa niebieska kolorystyka z różowymi akcentami świetnie ze sobą współgrają dając niesamowity efekt. Cholewka ACE17+ została stworzona z trzech fragmentów materiału PRIMEMESH i powłoki TECHFIT, która stabilizuje śródstopie. Jest to kolejny model w którym na komfort Twojej gry dba pianka BOOST, stanowi ona świetny akcent stylistyczny i chroni stawy przed przeciążeniami.
460662
 
 
Przechodzimy do modelu X16 Blue Blast, które zobaczymy na nogach takich piłkarzy jak m.in. Gareth Bale, Thomas Muller czy Luis Suarez. Jak pozostałe modele tej linii niebiesko – różową kolorystyka butów będzie ich cechą rozpoznawczą na boiskach całego świata. Lekka cholewka z technologią SOCK PURECUT pozwala na schowanie sznurowadeł tak aby nie przeszkadzały w żadnym aspekcie gry, dodatkowo adidas opracował system NON STOP GRIP (NSG), którego zadaniem jest zwiększenie możliwości kontroli nad piłką. O stabilność stopy w bucie dba technologia SPRINTFRAME, asystuje stopie podczas ruchu w każdym kierunku.
X16 Blue Blast, podobnie jak ACE17+, jest dostępny w trzech wersjach: do gry na naturalnych nawierzchniach, na sztucznych nawierzchniach oraz na boiskach ulicznych.
460669
 
No i to na co większość osób czekała! Modelu MESSI 16!!
W tym modelu zagra tylko i wyłącznie Leo Messi, pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, zawodnik FC Barcelona. Dopasowane do osobliwego stylu gry i poruszania się po boisku, zaprojektowane tak aby podkreślić atuty tego niesamowitego piłkarza. W butach zastosowano podeszwę SPRINTFRAME, która odpowiada za stabilność ruchów podczas prowadzenia piłki, dodatkowo posiada zwracającą energię technologię AGILITYKNIT i systemy PURECUT oraz PUREAGILITY HEEL LINING, które sprawiają, że są idealnie dopasowane i przez cały mecz nie poczujesz butów na nodze. 460685