Zaprojektowane z myślą o kobietach. Stworzone na przekór męskim butom biegowym.  Promowane i sprawdzone przez samą Ewę Chodakowską, ambasadorkę marki i niewątpliwy autorytet w dziedzinie fitness. Drogie Panie, przedstawiamy wam najnowszy model butów biegowych adidas Pure Boost X, których konstrukcja idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy kobiecej stopy, nie ograniczając tym samym  jej naturalnych ruchów.

Podeszwa środkowa w adidas Pure Boost X została wyposażona w 100% pianki boost. Tysiące kapsułek boost zagwarantuje Ci błyskawiczny zwrot pozytywnej energii, dzięki temu twój krok biegowy stanie się jeszcze dłuższy, a maksymalna amortyzacja z całą pewnością pozwoli odpocząć twoim zmęczonym stawom. Pokonywanie kolejnych kilometrów będzie czystą przyjemnością. Uformowana cholewa buta zapewni wsparcie Twojej stopie i bez względu na jej kształt zawsze się do niej dostosuje. Co więcej, siateczkowa budowa adidas Pure Boost X ma za zadanie wprowadzić właściwą oddychalność i cyrkulację powietrza podczas biegu. Zewnętrzna i elastyczna podeszwa strechweb to nie tylko wsparcie pianki boost. To przede wszystkim płynność biegu! Ponadto wysoki i miękki zapiętek nie ogranicza naturalnych ruchów stawu skokowego, dzięki temu zminimalizujesz  ryzyko wystąpienia kontuzji.

Najnowszy model adidas Pure Boost X to więcej, niż zwykłe buty do biegania. Dedykowane tylko kobietom buty o zrewolucjonizowanej budowie, dopasowującej się idealnie do kształtu damskiej stopy. Pure Boost X zapewnią Ci nieskończoną ilość pozytywnej energii podczas codziennych treningów. Dzięki Pure Boost X będziesz mogła wykrzyknąć w końcu te słowa „Man I Feel Like a Woman” ! Tak więc najwyższy czas zrobić porządek w szafie i zagospodarować miejsce na adidas Pure Boost X. Sezon biegowy coraz bliżej. Nie pozwól, aby Cię przegonił!