Piękna pogoda, świetna zabawa i bardzo dobry poziom piłkarski. To wszystko zaobserwowaliśmy podczas Letniego turnieju piłkarskiego Adrenaline.pl Cup 2016! Wygrali zawodnicy z Reszla!

Adrenaline.pl Cup 2016 to najnowsze „dziecko” Adrenaline.pl oraz AP Stomil Olsztyn. Wspólnie zorganizowaliśmy młodzieżowy turniej piłkarski, który był nie tylko ważnym przystankiem w przygotowaniach poszczególnych drużyn do zbliżającego się sezonu, ale również świetną okazją do dobrej zabawy – a o to właśnie chodzi.

W turnieju mogły wziąć udział drużyny złożone z zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych. Na boisko wybiegły dzieci reprezentujące takie kluby jak: : Olimpia Grudziądz, Stomil Olsztyn S.A., MKS Jeziorany, Rona Ełk, Akademia Piłkarska Stomil Olsztyn, Gedania Gdańsk, Orlęta Reszel czy Wisła Płock.

Złote medale zawisły na szyjach piłkarzy Orląt Reszel, którzy w finałowej potyczce pokonali Olimpię Grudziądz. Brąz przypadł z kolei Stomilowi Olsztyn. Zawodnicy z Warmii i Mazur okazali się lepsi od Romity Ełk w serii rzutów karnych.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Orlęta Reszel
  2. Olimpia Grudziądz
  3. Stomil Olsztyn S.A.
  4. Rona Ełk
  5. Gedania Gdańsk
  6. Wisła Plock
  7. MKS Jeziorany
  8. AP Stomil Olsztyn

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik – Jan Banikowski – Olimpia Grudziądz

Najlepszy bramkarz – Rafał Olszewski – Stomil Olsztyn S.A

Król strzelców – Krystjan Pawełkiewicz – Wisła Płock – 5 bramek

Królowie żonglerki:

– żonglerka lewa, prawa noga – Krzysztof Barciński – Wisła Płock – 296 odbić

– żonglerka udami  – Jakub Krztoń – AP Stomil Olsztyn – 123 odbicia

– żonglerka na wysokości głowy – Błażej Karabasz – Gedania Gdańsk – 22 odbicia