Galeria_Warmiska_otwarcie_thumb_medium723_246Już 5 września razem z Wami będziemy świętować potrójne otwarcie. Tego dnia rozpocznie swoją działalność Galeria Warmińska, a w niej nasze dwa nowe salony Nike oraz adidas/Reebok. Tym samym rodzina salonów sportowych należących do adrenaline.pl powiększy się do jedenastu lokalizacji.

Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was specjalną ofertę. W piątek, 5.09, w naszych salonach w Galerii Warmińskiej czeka na Was wielka obniżka, -23%* na wszystko!

Dla naszych fanów z Facebooka przygotowaliśmy specjalny prezent, -30%* na każdy artykuł (podczas zakupów wystarczy pokazać swój lajk na urządzeniu mobilnym).

Czego możecie się spodziewać? W salonie Nike znajdziecie szeroką ofertę odzieży sportowej, obuwia i akcesoriów, ze szczególnym uwzględnieniem kolekcji futbol. W połączonym salonie adidas/Reebok będziecie mogli przebierać w rozmaitych kolekcjach, przede wszystkim w dziecięcej, fitness i crossfit.

Będziemy na Was czekać na 1 poziomie w godzinach działania Galerii (pon.-pt. 9-21 i w niedz. 10-20). Nasze salony znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie ruchomych schodów i windy.

Sprawdź gdzie dokładnie będziemy w Galerii Warmińskiej

Warto dodać, że nowo otwarta Galeria Warmińska będzie największym wielofunkcyjnym centrum działającym w Olsztynie. Znajdą się w niej sklepy, lokale usługowe, miejsca służące rozrywce i rekreacji.

*Bony rabatowe nie są środkami płatniczymi i nie podlegają wymianie na gotówkę. Promocje nie sumują się. Rabat nie łączy się z kartą stałego klienta.