Pamiętacie czasy, kiedy dres kojarzył Wam się tylko z lekcjami wf, albo z drogą na siłownię? A ludzi noszących go na co dzień posądzaliście zwyczajnie o brak stylu? Ja pamiętam doskonale, ale mój światopogląd diametralnie się zmienił.
Moda zrobiła dziś zwrot o 180 stopni. I wyszła naprzeciw ludziom XXI wieku, który żyje w ciągłym biegu, a od swojego ubrania wymaga po pierwsze dobrego wyglądu, a po drugie wygody.

Czy może być coś wygodniejszego niż bawełniany, luźny, przyjemny dla ciała dres? Skąd! Jednak nie chodzi mi tu o workowate spodnie – zwykłe, szare, nudne, czy o byle jaką bluzę z kapturem. Mam na myśli oryginalny design, rewelacyjne kroje i niesamowite kolory, czyli to wszystko, co sprawia, że nasz outfit jest nowoczesny, modny i z łatwością możemy go zestawić ze sneakersami, botkami czy szpilkami. To ty decydujesz, czy nosisz komplet, a może wolisz założyć tylko luźną bluzę, a do tego skórzane rurki i gotowe! Wszelkie kombinacje są możliwe. Przede wszystkim musisz czuć się dobrze. I właśnie o to chodzi!

Dres, jako codzienne ubranie, został już doceniony przez rzesze sportowców, blogerów, gwiazd. A żeby nie być gołosłowną – spójrzcie na gotowe stylizacje wprost z Instagramowych kont celebrytów:
YAY my @adidasoriginals Roses Pack is out next week on Nov 1st!! Adidas.com/ritaora
Custom jumpsuits made for the team. Thank you @adidasoriginals! #DearGirlTour @dearbaes @i_am_other
GORGEOUS RIH WEARING MY RED @adidasoriginals TRACK DRESS DROPPING 10/31

Autorka: Sara Bolla