adrenaline.pl to internetowy sklep sportowy, prowadzący również sieć salonów stacjonarnych w całej Polsce.

Swoje ubrania i buty sportowe wolisz kupować w sieci? Dobrze trafiłeś. Na sklep.adrenaline.pl znajdziesz szeroki wybór marek takich jak adidas, Nike, Reebok czy Puma w atrakcyjnych cenach, darmową dostawą powyżej 150 złotych i 14 dniowym okresem zwrotu.

W sieci tylko oglądasz, a kupować wolisz w realu? Zatem zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce! Od 2006 r. dostarczamy naszym klientom produkty premium pochodzące z najnowszych kolekcji, zapewniając również fachowe doradztwo.

Salon NIKE
Olsztyn

Centrum Handlowe AURA
al. Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn
+ 48 661 999 961
nike.olsztyn@adrenaline.pl

Salon NIKE
Gdynia

Centrum Handlowe Riviera
ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
+48 665 888 892
nike.gdynia@adrenaline.pl

Salon NIKE
Lublin

C.H.R. Lublin Plaza
ul. Lipowa 13
20-024 Lublin
+48 661 999 963
nike.lublin@adrenaline.pl

Salon NIKE
Bydgoszcz

Focus Mall Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 39-47
85-097 Bydgoszcz
+48 665 888 875
nike.bydgoszcz@adrenaline.pl

Salon NIKE
Olsztyn

C.H. Galeria Warmińska
ul. Tuwima 26
10-748 Olsztyn
+48 665 888 895
nike.warminska@adrenaline.pl

Salon adidas
Olsztyn

Centrum Handlowe AURA
al. Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn
+ 48 661 999 962
adidas.olsztyn@adrenaline.pl

Salon adidas/REEBOK
Olsztyn

C.H. Galeria Warmińska
ul. Tuwima 26
10-748 Olsztyn
+48 665 888 896
adidas.warminska@adrenaline.pl

Salon adidas
Gdynia – Riviera

Centrum Handlowe Riviera
ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
+48 665 888 893
adidas.gdynia2@adrenaline.pl

Salon PUMA
Olsztyn

Centrum Handlowe AURA
al. Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn
+ 48 661 999 965
puma.olsztyn@adrenaline.pl

Salon NIKE
Bydgoszcz

Zielone Arkady
al. Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz
+48 663 888 705
nike.arkady@adrenaline.pl

Salon adidas
Bydgoszcz

Zielone Arkady
al. Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz
+48 663 888 757
adidas.arkady@adrenaline.pl

Dział hurt:

adrenaline.pl sp. z o.o.
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1,
budynek cezal, lok. 302,
10-457 Olsztyn
hurt@adrenaline.pl