Buty Nike Flyknit Lunar 3 łączą w sobie wszystkie niezbędne cechy, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających biegaczy. Niezależnie od dystansu.

Cała cholewka została wykonana w technologii Flyknit co zapewni świetne dopasowanie do stopy. Stale udoskonalając swój produkt Nike zagęściło dzianinę w okolicy pięty w celu zapewnienia dodatkowego wsparcia. Przy śródstopiu materiał nie jest aż taki gęsty, aby zapewnić doskonałą wentylację i elastyczność.


pol_pl_Buty-nike-WMNS-Flyknit-Lunar-3-698182-002-19060_1

 

Włókna Flywire zapewnią stabilizację i jeszcze lepsze dopasowanie cholewki do stopy nawet na najbardziej wymagających trasach.

Zapiętek, w porównaniu do poprzednich wersji, został wydłużony i został wykończony cienką warstwą pianki. Takie zastosowanie zniweluje możliwość otarć oraz zapewni komfort podczas biegu.

pol_pl_Buty-Nike-Flyknit-Lunar-3-698181-010-18984_1

 

Umieszczona na podeszwie mapa nacisku ma za zadanie wspierać naturalne przetaczanie stopy, a także doskonale będzie amortyzować każdy nasz krok. Pianka Lunarlon doskonale sobie radzi z tłumieniem wstrząsów na zróżnicowanych nawierzchniach, do czego przyczyniają się również wcięcia wzdłuż podeszwy zewnętrznej.

Zastosowana w podeszwie guma węglowa BRS1000 zapewni niezwykłą trwałość podeszwy.

 

pol_pl_Buty-Nike-Flyknit-Lunar-3-698181-002-19031_2

 

Autor: Remik