Doskonale wiemy, że fani sportowych butów chcą przez cały rok chodzić w lekkich i wygodnych butach. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom  i prezentujemy Nike Lupinek Flyknit!! Sportowe buty zimowe sprostają wyzwaniom podczas zimowej aury. Skonstruowane zostały z myślą o maksymalnej ochroni Twoich stóp przed zimnem i wilgocią. Zobaczcie poniżej co te buty mają w sobie!

ho16_nsw_sneakerboots_lupinek_mens_vertical

 

Wysoka na kostkę cholewka uszczelnia, zapobiegając dostawaniu się zabrudzeń do wewnątrz buta. Cholewka stworzona w technologii Flyknit zaopatrzona w system DWR (durable, water-resistant) zabezpiecza przed przedostawaniem się wilgoci do wewnątrz buta. Przewody Fliwire, czyli technologia znana z butów biegowych, dopasowuje cholewkę do kształtu Twojej stopy. Odblaskowe elementy w cholewce i na sznurówkach znacznie zwiększą Twoje bezpieczeństwo w długie zimowe wieczory. Dookoła buta zaraz nad podeszwą, widoczny jest element ze skóry syntetycznej który dodatkowo chroni przed przemakaniem buta i chroni go przed uszkodzeniami.

161026_footwear_sneakerboot_d_0152_hd_1600

 

Zapewniająca maksymalny komfort i wygodę podeszwa środkowa buta stworzona została lekkiej i miękkiej pianki EVA. Dostosowana do śliskich nawierzchni gumowa podeszwa zewnętrzna zapewni maksymalną przyczepność i zabezpieczy Cię przed niespodziewanym poślizgiem. Wzór podeszwy posiada to co najlepsze w historii Nike czyli, element nawiązujący do podeszwy waflowej i nacięcia w stylu Nike Free.

161026_footwear_sneakerboot_s_0058r_hd_1600