adrenaline.pl to internetowy sklep sportowy, prowadzący również sieć salonów stacjonarnych w całej Polsce.

Czego możesz się po nas spodziewać? Szerokiego wyboru markowych produktów przeznaczonych zarówno dla zawodowców jak i amatorów.
Odzież sportowa, którą Ci oferujemy jest produkowana przez światowej klasy producentów, takich jak adidas, Nike czy Puma. Możesz być pewny, że obuwie, odzież oraz pozostałe sprzęty z naszych sklepów są oryginalne.
Gwarantujemy Ci wysoką jakość towarów oraz satysfakcję, płynącą z możliwości dokonywania zakupów zarówno w naszym sklepie internetowym jak i salonach stacjonarnych.

NASZA MISJA

„Dostarczać produkty najlepszych marek sportowych, z najnowszych kolekcji i rozwijać zainteresowanie aktywnością fizyczną” –
Misja adrenaline.pl odzwierciedla cele, które postawiliśmy sobie już na początku istnienia naszej firmy. Realizujemy je konsekwentnie rozwijając sklep internetowy i otwierając kolejne salony stacjonarne.

CZEGO OD SIEBIE OCZEKUJEMY?
– wytrwałości i pozytywnego nastawienia, które pozwolą rozwijać naszą firmę i budować jej świadomość wśród pasjonatów sportu.
– zaangażowania potrzebnego do ciągłego polepszania poziomu świadczonych przez nas usług w celu maksymalizacji satysfakcji naszych klientów,
– gry zespołowej w drużynie pracowników, którzy bardzo dobrze znają się na sporcie i oferowanych produktach sportowych.

shutterstock_201818350

O FIRMIE

„Nasze życie od zawsze było powiązane z aktywnością fizyczną – na sport poświęcaliśmy znaczną część swojego wolnego czasu. Produkty takich marek jak adidas, Nike czy Puma były dla nas naturalnym wyborem przy kompletowaniu garderoby treningowej. Sami bardzo dobrze poznaliśmy produkty tych marek i nabyliśmy pewności, że zadowolą nawet najbardziej wymagających sportowców.

Z tego powodu w 2006 roku, w Olsztynie, otworzyliśmy swój pierwszy sklep sportowy. Naszym celem stało się dostarczanie najwyższej jakości produktów wszystkim aktywnym ludziom, którzy tak jak my, chcieli czuć się wygodnie i modnie przez cały dzień.

Wkrótce, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu całego zespołu udało nam się otworzyć kolejny sklep w Olsztynie. Tym razem dużo większy i z jeszcze szerszym asortymentem. Od tamtego czasu systematycznie budujemy silną markę na rynku regionalnym.

Obecnie nie ograniczamy swojego działania wyłącznie do Olsztyna, nasze punkty działają również w innych miastach. Pierwszy z nich powstał w Lublinie, gdzie otworzyliśmy salon Nike. Niedługo potem do naszej rodziny dołączyły sklepy w Bydgoszczy, Gdyni i Warszawie. W gdyńskiej galerii handlowej Riviera znajdują się nasze, największe w Polsce, salony Nike i adidas.

Kilka lat temu postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów korzystających z sieci i otworzyliśmy sklep internetowy – sklep.adrenaline.pl. Znajduje się w nim kilka tysięcy produktów sportowych w konkurencyjnych cenach. Tworząc sklep internetowy zadbaliśmy o profesjonalną obsługę zorientowaną na to, żeby klienci osiągali satysfakcję z dokonanych zakupów. Na naszych profilach w social media regularnie umieszczamy przydatne informacje na temat najnowszych technologii, recenzje topowych modeli oraz ciekawostki dotyczące największych sportowych marek.

Nasz zespół tworzą młodzi, aktywni ludzie, którzy łączą swoją pasję do sportu ze specjalistyczną wiedzą. Są wśród nich zarówno kolekcjonerzy, którzy doskonale znają kolekcje Nike Sportswear i adidas Originals, jak i aktywni sportowcy, którzy testują na treningach niemal każdy nowy model wspomnianych marek. Jako zespół jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi modowymi i technologicznymi nowinkami, jako pierwsi staramy się przekazywać swoją wiedzę naszym klientom.”

Założyciele adrenaline.pl, lipiec 2014