Air Max 2015 w porównaniu do poprzednich edycji jest lżejszy, nie tracąc przy tym swoich głównych korzyści, a wręcz przeciwnie. Zapraszam do zapoznania się z opisem tego wyjątkowego modelu.

Można powiedzieć, że dla osób noszących Air Max 2015 rodzaj nawierzchni jest nieważny – zastosowanie poduszki gazowej Air Max na całej długości stopy zapewnia najwyższy poziom amortyzacji i wyjątkową wygodę. Ciekawostką jest to, że podeszwa w tym modelu została wykonana z gumy przyjaznej środowisku. Nacięcia umieszczone w podeszwie zewnętrznej odpowiadają za pełniejszy zakres przetaczania stopy, co z kolei przekłada się na swobodę ruchów.

Dodatkowo waflowy wzór podeszwy gwarantuje przyczepność na nawet najbardziej wymagających nawierzchniach.

Nike Air Max 2015 podeszwa

Za jeszcze lepsze dopasowanie buta do stopy odpowiada technologia flywire, czyli widoczne nylonowe „kabelki”, z których jest stworzony but. Dzięki wspomnianej technologii stopa w bucie nie przesuwa się. But jest niezwykle lekki i idealnie przylega do nogi – flywire daje jej strategiczne wsparcie dokładnie w tych miejscach, gdzie to jest potrzebne.

Bezszwowa cholewka w połączeniu z siateczką zapewni niebywały komfort podczas biegu oraz gwarantuje przewiewność i suchość stopy. Zapiętek w modelu Air Max 2015 niweluje do minimum przesuwanie się stopy podczas biegu, but jest dobrze dopasowany do stopy.

Nike Air Max 2015 bok

Air Max 2015 z pewnością znajdzie swoich fanów wśród biegaczy ceniących komfort oraz amortyzację. Mimo swojego biegowego przeznaczenia ten but znalazł rzesze sympatyków, którzy noszą go na co dzień jako ważną część stylowego look’u.

Autor: Remik