Jak do nas dołączyć?

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Nic prostszego – wystarczy śledzić nasze ogłoszenia i znaleźć stanowisko lub lokalizację, która najbardziej Cię interesuje.
Aktualne rekrutacje możesz znaleźć:

  1. na naszej stronie internetowej,
  2. na popularnych portalach ogłoszeniowych (pracuj.pl, olx.pl),
  3. na naszych fan page’ach na Facebooku.

Jeśli nie znalazłeś ciekawego dla Ciebie stanowiska to nic straconego – zapraszamy do wysyłania swoich dokumentów aplikacyjnych bezpośrednio na adres rekrutacja@adrenaline.pl!

„Przy rekrutacji na każde stanowisko organizujemy co najmniej kilkanaście rozmów kwalifikacyjnych. Wiele z nich przeprowadzam osobiście. Cechami wspólnymi, których szukamy u wszystkich kandydatów są pozytywne nastawienie, otwartość i zainteresowanie sportem.”
Dariusz, dyrektor ds. rozwoju sieci, w firmie od 2007 r.

Zasady rekrutacji

Narzędzia rekrutacyjne

Złożenie dokumentów aplikacyjnych to pierwszy krok na drodze do dołączenia w nasze szeregi. Podczas procesu rekrutacyjnego możesz spotkać się z różnymi formami spotkań, które mają na celu odnalezienie w Tobie prawdziwego potencjału i efektywne wykorzystanie go w naszych strukturach. Podczas rekrutacji korzystamy z poniższych metod:

1. Assessment Center – sesja Assessment Center nie jest typową rozmową rekrutacyjną. Przede wszystkim trwa dużo dłużej, zazwyczaj kilka godzin. Ten wydłużony czas jest potrzebny nie po to, by zadawać standardowe rekrutacyjne pytania, ale by dać Tobie szansę na zaprezentowanie się podczas wykonywania różnorodnych zadań. Twoim zachowaniom, reakcjom, sposobom argumentowania przyglądają się specjaliści, którzy jednocześnie tworzą ocenę każdego uczestnika assessment center. Warto również zwrócić uwagę, że assessment center jest przeprowadzane w kilkuosobowej grupie innych kandydatów. To bardzo ważne, bo specjalnie stworzone na potrzeby takiej rekrutacji zadania mają również pomóc w ocenie jakości współpracy w grupie, umiejętności zarządzania (w przypadku rekrutacji na stanowiska kierownicze) czy bronienia i argumentowania swoich racji. Metodę Assessment Center wykorzystujemy w przypadku otwarć nowych salonów (szukamy dużej ilości kandydatów na stanowiska sprzedażowe) lub podczas rekrutacji na stanowiska kierownicze. Poszczególne sesje mogą się od siebie różnić, a sam przebieg uzależniony jest od specyfiki stanowiska.

2. Wywiad telefoniczny – wywiad telefoniczny odbywa się z wykorzystaniem wcześniej przygotowanego scenariusza pytań i najczęściej stanowi pierwszy etap rekrutacji. Podczas takiej rozmowy omawiamy podstawowe tematy związane z aplikacją na dane stanowisko. Oczywiście każda tego typu rozmowa jest wcześniej umawiana, więc masz czas na przygotowanie się na tego typu spotkanie. Wywiady telefoniczne stosujemy podczas rekrutacji na stanowiska kierownicze i stanowią one pierwszy etap naszej rekrutacji.

3. Ankiety branżowe – ankiety branżowe to standardowe narzędzie rekrutacyjne wykorzystywane podczas rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i kierownicze. Ankieta podzielona jest na dwa moduły: kwestionariusz osobowy oraz wiedza branżowa i stanowi narzędzie wspierające podczas procesy rekrutacyjnego. Oznacza to przede wszystkim, że nie będzie ona jedynym kryterium podczas wyboru idealnego kandydata, a jedynie uzupełni naszą wiedzę na temat Twojej znajomości branży.

4. Wywiad indywidualny – najpopularniejsza forma rozmów rekrutacyjnych jest również u nas obecna podczas rekrutacji na każde stanowisko. Podczas tego typu spotkań zwracamy uwagę na jakość komunikacji podczas całego spotkania, Twoją wiedze sprzedażową, doświadczenie oraz motywację do podjęcia pracy w naszym zespole. Nie bez znaczenia jest również zainteresowanie sportem i codzienna aktywność fizyczna. Każda rozmowa indywidualna jest wcześniej umawiana telefonicznie. Podczas takiej rozmowy przekazujemy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania.

Każda forma kontaktu z kandydatem, niezależnie od wyniku rekrutacji, zakończona jest informacja zwrotną. Szanując Twój czas i gwarantujemy, że w okresie 2 tygodni od spotkania skontaktujemy się z Tobą telefonicznie informując o wyniku rekrutacji. W przypadku naszego zainteresowania przekażemy wszystkie informacje na temat formalnych kroków, jakie należy poczynić, by do nas dołączyć.