Atuty

Skorzystaj z oferty naszego sklepu, ponieważ przy zamówieniach powyżej 150zł oferujemy dla Ciebie przesyłkę kurierską gratis (szczegóły w regulaminie). Przesyłki kurierskie obsługuje firma UPS. Po każdym zamówieniu dostajesz numer listu przewozowego. Zawsze też możesz sprawdzić status przesyłki u nas w sklepie. Dla zamówień poniżej tej kwoty cena za przesyłkę wynosi 12zł. Każda przesyłka POBRANIOWA kosztuje 16 zł

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Zamów i Odbierz

Istnieje również mozliwośc odbioru osobistego w naszych sklepech stacjonarnych. Wystarczy że po złożeniu zamówienia wybierzesz oddział w którym najwygodniej Ci będzie odebrać zamówiony towar. Odbiór osobisty dla poszczególnych marek realizujemy:

Nike - Lublin, Bydgoszcz, Olsztyn, Gdynia, Warszawa
Adidas - Gdynia, Olsztyn,
Puma - Olsztyn

 

 

Drogi Kliencie kupując u nas w sklepie przysługuje Ci prawo do wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od jego otrzymania. W tym celu wystarczy wydrukować i wypełnić formularz z naszej strony www.adrenaline.pl. Odesłać go wraz z dowodem zakupu (FV lub paragon) i towarem na adres naszej siedziby:
Adrenaline
ul. Metalowa 6c/3
10-408 Olsztyn

Pobierz formularz zwrotu

Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel