Informacje o firmie

Serdecznie witamy na stronie sklepu internetowego adrenaline.pl.

Właścicielem sklepu jest sieć sklepów Adrenaline. Jesteśmy autoryzowanymi sprzedawcami marek Nike, Adidas oraz Puma. Adrenaline.pl to sklep internetowy który oferuje obuwie, odzież i akcesoria piłkarskie. Towary jakie oferujemy państwu pochodzą z najnowszych kolekcji. Jesteśmy specjalistą od piłki nożnej, chętnie współpracujemy z zawodnikami, trenerami i klubami piłkarskimi. Zapraszamy do zakupów.

Sklep adrenaline.pl to nowoczesna platforma e-commerce. Spełniamy oczekiwania dzisiejszego handlu elektronicznego. Wychodzimy z założenia "klient nasz Pan". Staramy się realizować zamówienia, solidnie i najszybciej jak jest to możliwe.

Bezpieczeństwo Zakupu Współpracujemy z oficjalnymi dystrybutorami towarów poszczególnych marek, co zapewnia naszym klientom legalne pochodzenie oraz najwyższą jakość towarów. Główni nasi dostawcy to: Adidas Poland Sp. z o.o., Nike Poland Sp. z o.o, Puma Polska Sp. z o.o. Gwarancja Jakości Na zakupione w adrenaline.pl towary udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na podstawie dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego dołączanego do każdego towaru lub faktury VAT. Szybkość Transakcji większość transakcji jest realizowana w ciągu 24 godzin (w dni robocze), a odsetek realizowanych w ten sposób transakcji stale wzrasta. Wysyłki realizujemy wraz z firmą UPS.

Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel