Kariera

dołącz do nas

Poszukujemy partnerów z branży fashion i sportu. Osoby autentycznej, niezwykłej, której styl życia i zainteresowania są spójne z polityką marki.

Jeśli cechujesz się wiarygodnością, interesuje Cię wyznaczanie nowych trendów i kierunków rozwoju, masz wystarczająco dużo energii i adrenaliny, by nas reprezentować – DOŁĄCZ DO NAS!

WYMAGANIA

  • nie interesuje nas ile czasu nam poświęcisz
  • nie interesuje nas gdzie będziesz pracować
  • nie interesuje nas czy jesteś w biurze, na plaży, w siłowni czy na ścieżce biegowej
  • Twój sposób bycia, styl i nawyki pracy w pełni akceptujemy!
  • brak granicy wiekowej - zarówno w dół jak i w górę

Najważniejszy jesteś Ty, Twoje działania w sieci i EFEKT!

OBOWIĄZKI

  • testowanie nowych kolekcji i produktów z naszych sklepów,
  • promocja i reklama naszych brandów i produktów na Twoim blogu, stronie www, facebooku czy instagramie
  • uzyskanie jak największych zasięgów i popularności

WYNAGRODZENIE

  • proponujemy wynagrodzenie barterowe
  • oferujemy rabat w naszych sklepach do 50% na produkty w cenach katalogowych wraz z sublimacją
  • wsparcie i promocja na naszych stronach internetowych
  • możliwość publikacji Twojej osoby jako oficjalnego partnera marki na naszej stronie www

PIERWSZE KROKI

Przedstaw się – wyślij na adres partner@adrenaline.pl informacje o sobie:

  • wyślij nam swoje zdjęcie w ulubionej stylizacji
  • przedstaw ile masz polubień na swoich profilach społecznościowych
  • napisz czym się zajmujesz i jaki możesz mieć wkład w promocję naszego brandu i produktów

Jeśli przejdziesz rekrutację otrzymasz:

  • kartę resselera oraz kupony rabatowe dla Twoich znajomych i followersów (karta resselera uprawnia do otrzymania 5% od każdego zakupu dokonanego z Twojego polecenia)
  • kupon rabatowy na 30% uprawniający do zakupów ze zniżką w naszych salonach stacjonarnych NIKE i ADIDAS oraz w sklepie internetowym adrenaline.pl, sneakershop.pl, jejsklep
  • możliwość uzyskania 3-miesięcznego kontraktu z możliwością przedłużenia współpracy
  • możliwość otrzymywania wynagrodzenia w formie barterowej w wysokości uzależnionej od efektów pracy
Czekamy na Ciebie!

Kariera

Jeżeli jesteś młody i energiczny, a sport jest ważną częścią Twojego życia i… przypadkiem szukasz pracy – napisz do nas! Właśnie tacy ludzie jak Ty pracują w naszych sklepach stacjonarnych, dołącz do nich!

Oglądasz sport tylko w telewizji? Nic nie szkodzi! Jeżeli znasz branżę e-commerce na wylot a kreatywne pomysły wyrzucasz z siebie niczym maszyna do podawania piłek tenisowych, to z ogromną radością przyjmiemy Cię do naszego działu IT!

Prześlij CV na adres rekrutacja@adrenaline.pl, kontakt z nami może stać się Twoją przepustką do nowej satysfakcjonującej pracy. Do dzieła!

Ok, rozumiem
pixel