Karta podarunkowa adrenaline.pl

Chcesz kupić bliskiej osobie prezent?

Zdecuduj się na kartę podarunkową adrenaline.pl. Karta da Twojemu bliskiemu możliwość samodzielnego wybrania najbardziej dopasowanego i odpowiadającego jego gustom prezentu.

Otrzymałeś kartę podarunkową adrenaline.pl?

Przede wszystkim to znaczy, że komuś bardzo na Tobie zależy.
Teraz wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów stacjonarnych i wybierzesz najodpowiedniejszy prezent dla siebie. Zapłacisz za niego kartą podarunkową. Wykaz salonów adrenaline.pl, w których możesz kupić obuwie i odzież sportową takich marek jak Nike, adidas/Reebok znajdziesz tutaj.

Regulamin programu Kart Podarunkowych adrenaline.pl dostępny jest tutaj

Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel