Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Wysyłka w 24h

1-2 DNI ROBOCZE

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Kody rabatowe

% Kod rabatowy należy dodać w wyznaczonym miejscu w koszyku, podczas składania zamówienia. Po przeliczeniu cena zamówienia zostanie automatycznie pomniejszona o wartość wpisanego/ wklejonego kodu rabatowego. 

% Kody rabatowe nie łączą się ze sobą. To znaczy że do jednego zamówienia można użyć jednego kodu rabatowego. 

% Niekiedy produkty z akcji specjalnych, bądź edycji limitowanych nie łączą się z kodami rabatowymi. Przykładem jest linia Jordan, która nie łączy się z żadnym kodem rabatowym.

% Kody rabatowe nie łączą się z produktami z zakładki SALE/ Wyprzedaż. 

% Produkty oznaczone flagą specjalny nie łączą się z kodami rabatowymi. 

% Kod rabatowy na -20 zł uzyskany dzięki przystąpieniu do Newslettera udziela rabatu na wszystkie produkty z wykluczeniem:

  • Linii Jordan
  • Zakładki SALE/ Wyprzedaże
  • Edycji limitowanych
  • Akcji specjalnych

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem Obsługi Klienta:

info@adrenaline.pl
+48 59 300 33 33
Poniedziałek - czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 16:00

 

Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel