Najczęstsze pytania

ZANIM ZAMÓWIĘ

Ile zapłacę za dostawę?

Jeśli obkupiłeś się powyżej 150 zł., damy odpocząć Twojemu portfelowi, przesyłkę dostaniesz od nas gratis.

Dostawa zamówienia o wartości poniżej 150 zł. będzie Cię kosztować 12 złotych.

Jeśli ufasz tylko transakcjom „z ręki do ręki” wtedy wybierz przesyłkę pobraniową, która wynosi 16 zł., niezależnie od wartości zamówienia.

 

Jak szybko wysyłacie towar?

Najszybciej jak się da! W praktyce oznacza to, że większość naszych klientów dostaje swoje paczki w przeciągu 2 dni roboczych od momentu, kiedy kliknęli przycisk „złóż zamówienie”. Niestety, nikt nie jest idealny dlatego w wyjątkowych przypadkach dostawa może potrwać dłużej. Możesz jednak być pewny, że poinformujemy Cię o tym najszybciej jak to możliwe.

 

Czy muszę rejestrować się, aby złożyć zamówienie?

Jeśli nie chcesz zarejestrować się w naszym sklepie możesz skorzystać z opcji „zamów bez rejestracji” lub złożyć zamówienie telefonicznie, dzwoniąc do naszego Działu Obsługi Klienta na nr 661 704 704. 

 

Czy po złożeniu zamówienia bez rejestracji otrzymam potwierdzenie drogą mailową?

Tak, jeśli tylko podasz nam swój adres mailowy.

 

Czy mogę otrzymać fakturę razem z przesyłką?

Jasne, w trakcie składania zamówienia będziesz miał możliwość wyboru czy chcesz otrzymać potwierdzenie zakupu w formie paragonu czy faktury VAT - wybrana forma zostanie dołączona do paczki.

 

Czy buty w sklepie są objęte gwarancją?

Każdy but, który wypatrzyłeś na naszej stronie, a który podbił Twoje serce, jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta. Gwarancja dotyczy wad fabrycznych obuwia i powstałych w ich wyniku uszkodzeń.

 

Czy zakupy na adrenaline.pl są bezpieczne?

Jak najbardziej! W trakcie składania zamówienia na pasku przeglądarki zobaczysz zielone pole z kłódeczką. Twoją ochronę zapewnia system płatności online - Transferuj.pl.

 

Czy można zamówić produkt, którego kolor lub rozmiar jest niedostępny na stronie lub w ogóle go na niej nie ma?

Nie, nie można. Na stronie umieszczamy wszystkie produkty, które posiadamy aktualnie w naszych magazynach.


W TRAKCIE ZAKUPÓW


Jak najlepiej dobrać odpowiedni rozmiar?

Przygotuj sobie centymetr i przejdź do tabeli rozmiarowych.

 

Jakie są formy płatności?

Pieniądz jest pieniądz – przyjmujemy go w każdej formie. Możesz zapłacić za swoje zamówienie zwykłym przelewem bankowym, przelewem online lub przy odbiorze.

 

Czy mogę odebrać zamówiony produkt osobiście?

Wciąż pracujemy nad tą opcją. Bądź cierpliwy.

 

Czy jest możliwe dokonywanie zmiany w zamówieniu?

Dopóki nie wyślemy do Ciebie paczki masz możliwość wprowadzenia dowolnych zmian do swojego zamówienia. Z racji na to, że wysyłamy produkty tak szybko, jak to tylko możliwe, pośpiesz się. Najlepiej od razu zadzwoń pod numer naszego Działu Obsługi Klienta, 661 704 704.

Czy jest możliwe anulowanie złożonego już zamówienia?

Tak, możesz anulować złożone przez siebie zamówienie – najlepiej z poziomu swojego konta w naszym sklepie lub telefonicznie, dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta, 661 704 704.
Jest jeden warunek, najpierw musisz policzyć od 1 do 15 i zastanowić się czy oby na pewno chcesz to zrobić.

 

Jeśli zamówię dwie rzeczy, ale osobno, czy mogę je otrzymać w jednej paczce?

Tak.  Wystarczy, że poinformujesz nas o tym w komentarzu do zamówienia lub telefonicznie. Czasami zdarza się, że w skład Twojego zamówienia wchodzą produkty z naszych magazynów rozsianych po całej galaktyce. W tym przypadku otrzymasz dwie paczki, z różnych magazynów, ale za drugą oczywiście zapłacimy my.

W OCZEKIWANIU NA PRZESYŁKĘ


Co się dzieje z moim zamówieniem?

Najpewniej jedzie już do Ciebie na grzbiecie brązowo-złotej furgonetki firmy kurierskiej UPS. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić na naszej stronie, po zalogowaniu się do swojego konta albo na stronie UPS  http://www.ups.com/ Do każdego zamówienia dostaniesz numer listu przewozowego, dzięki któremu możesz namierzyć swoją paczkę.

Czy kurier skontaktuje się ze mną przed dostawą?

Niektórzy kurierzy potrzebują bliskiego kontaktu z adresatami paczek – wtedy z pewnością do Ciebie zadzwonią. Inni radzą sobie bez dzwonienia. Jeśli następnym razem chciałbyś, żeby kurier się z Tobą skontaktował, wpisz taką informację w komentarzu do zamówienia.

 

Kurier przyjechał z przesyłką, ale nie było mnie w domu. Co mam zrobić?

Zachowaj spokój i zrób sobie herbatę. Kurier na pewno przyjedzie jeszcze raz. Jeśli chcesz, możesz zadzwonić do UPS i umówić się na konkretny termin doręczenia. http://www.ups.com/

DOSTAŁEM PRZESYŁKĘ I CO DALEJ?


Po pierwsze ciesz się swoimi zakupami!

 

Jak mogę zwrócić lub wymienić artykuły?

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę zamówionych u nas produktów. Ściągnij z naszej strony formularz zwrotu/wymiany i odeślij go do nas razem z zamówionym towarem w jego oryginalnym opakowaniu oraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). Pamiętaj, oryginalne opakowanie jest kluczowe dla przyjęcia zwrotu lub wymiany – z tego względu wstrzymaj się z przerabianiem go na domek dla chomika. Nalegamy też, żebyś nie oklejał pudełka z butami taśmą. Za przesyłkę zwrotną zapłacisz sam.

 

Czy mogę zwrócić bieliznę?

Ktoś mógłby napisać: „Tak, możesz. Ale towar musi być nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, z metkami, kompletny”. My poprzestaniemy na: „tak, możesz, w zgodzie z własnym sumieniem”, bo pierwsze zdanie rozumie się samo przez się.

 

Jak mogę dokonać reklamacji?

Tak jak w przypadku zwrotu i wymiany ściągnij z naszej strony formularz reklamacji i odeślij go do nas razem z zamówionym towarem w jego oryginalnym opakowaniu oraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). O przebiegu procesu reklamacji będziesz na bieżąco informowany. 

 

W jakich godzinach mogę kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta?

Czekamy na Twoje telefony pod nr 661 704 704 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (w weekendy też jesteśmy stęsknieni, ale wtedy nie mamy możliwości odebrać telefonu).

Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel