• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 12 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Nike Air Force 1 w wyjątkowej odsłonie prosto od firmy Embro

2019-01-17
Nike Air Force 1 w wyjątkowej odsłonie prosto od firmy Embro

Jakiś czas temu szerokim echem w całym kraju odbiła się akcja charytatywna, której celem było zebranie środków na przeprowadzenie operacji oczu u małego Wojtka Runke. Do akcji włączyło się mnóstwo firm i osób prywatnych z różnych dziedzin życia, tak więc naszego sklepu również nie mogło zabraknąć w gronie niosących pomoc. Celem przeprowadzonej przez nas licytacji była dowolna para butów Nike Air Force 1 wraz z ich dowolną personalizacją wykonaną przez firmę Embro. Efekt? Wprost piorunujący!


Kim jest Embro?

Pochodząca z Trójmiasta firma Embro zespół zajmujący się profesjonalną personalizacją obuwia, czyli nanoszeniem na nie haftów bądź dowolnych grafik. Taki custom sprawia, że z randomowej i pospolitej pary sneakerów stajemy się posiadaczami jedynej w swoim rodzaju pary, na którą każdy z pewnością zwróci uwagę. Pełną ofertę, historię oraz przykładowe prace firmy Embro można znaleźć na ich stronie internetowej oraz na Instagramie.


instagram firmy Embro
Na zdjęciu: przykładowe obrazy z galerii firmy Embro na Instagramie

Wyjątkowa wersja modelu Air Force 1 jako przedmiot licytacji

Zbiórka pieniędzy na operację Wojtka Runke zjednoczyła tysiące Polaków i Polek, spośród których jedna stała się posiadaczką wyjątkowej pary kultowego modelu Nike Air Force 1, której personalizację wykonała firma Embro. Zwyciężczyni licytacji okazała się być wielką fanką komiksów o Supermanie, a także futbolu i Manchesteru United. Na jednym z butów znalazł się m.in. wizerunek Wayne Rooneya podczas jego słynnego strzału przewrotką w starciu z Manchesterem City, który możecie zobaczyć za pośrednictwem YouTube'a.
 

Przeczytaj również:

 
pixel