• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 12 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Nike Living Room Cup – pokonaj swojego idola!

2020-04-06
Nike Living Room Cup – pokonaj swojego idola!
Sytuacja panująca obecnie na świecie spowodowała konieczność zmiany funkcjonowania całego społeczeństwa. Ograniczenia w poruszaniu, zamknięcie budynków użyteczności publicznej czy też odwoływanie imprez sportowych to tylko jedne z przykładów obostrzeń mających na celu ograniczenie panującego zagrożenia. Z powodu braku możliwości trenowania na siłowniach, salach gimnastycznych czy stadionach wszyscy sportowcy, zarówno Ci zawodowi, jak i amatorzy, muszą praktykować alternatywne formy aktywności by nie stracić obecnej formy i być w pełni gotowym do startów w zawodach jeśli sytuacja wróci do normy.

Nie o samą aktywność jednak tutaj chodzi. Jak dobrze wiemy, tym co motywuje zawodowych sportowców do wysiłku treningowego to oddani i wierni kibice oraz naturalna chęć rywalizacji. Amerykański koncern Nike, wychodząc naprzeciw sportowcom oraz rzeszom ich fanów, wyszedł ze świetną inicjatywą umożliwiającą aktywną rywalizacje domową nazwaną Nike Living Room Cup. Polega ona na tym, że znani na całym świecie sportowcy wykonują ćwiczenie na czas, a osiągnięty przez nich wynik wraz z filmikiem udostępniany jest na platformie treningowej Nike Training Club, gdzie internauci mają tydzień czasu na „pobicie” ich wyniku. Rywalizacja Nike Living Room Cup rozpoczęła się 5 kwietnia, a pierwszym światowej klasy atletą rzucającym wyzwanie swoim fanom był nie kto inny, jak sam Cristiano Ronaldo. Piłkarz Juventusu i reprezentacji Portugalii podzielił się swoim wyzwaniem również na Facebooku oraz na Instagramie CR7 – na tej drugiej platformie przez 1 dzień filmik obejrzało ponad 17 mln użytkowników. Po tygodniu od udostępnienia wyzwania słynny CR7 nominuje kolejnego sportowca, by ten zaprezentował swoje autorskie ćwiczenie-wyzwanie, które internauci będą starali się pobić przez kolejny tydzień.

Jest to świetna inicjatywa wykreowana przez firmę Nike, gdyż dzięki wykorzystaniu tak znanych osobistości świata sportu aktywowana do działania zostaje młodzież na całym świecie, która chętnie naśladując swoich idoli z pewnością włączy się w tę akcję i, pomimo braku zajęć szkolnych, aktywnie spędzi czas biorąc udział się w sportowej rywalizacji z innymi użytkownikami. Swoje zmagania rywalizujący mogą udostępniać na rozmaitych portalach społecznościowych wykorzystując dedykowane hasztagi #playinside oraz #thelivingroomcup, dzięki którym każdy będzie miał możliwość obejrzenia wykonanych już wyzwań. Popieramy i rekomendujemy takie inicjatywy - sami nie tylko zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej sportowej zabawie, ale i również weźmiemy w niej udział w naszym wąskim, „adrenalinowym” gronie.Szukasz najwyższej jakości sprzętu treningowego, aby ćwiczyć w domu? Do 12 kwietnia możesz skorzystać w mega promocji - złap 20% rabatu na nieprzeceniony asortyment, lub dodatkowe -10% na już przecenione produkty.

Kliknij tutaj i użyj kodu "SPORT20", aby uzyskać 20% rabatu na asortyment nieprzeceniony.
Kliknij tutaj i użyj kodu "SPORT10", aby uzyskać dodatkowe 10% rabatu na już przeceniony towar.
pixel