Logo adrenaline.pl

Pegasus 38

DYNAMICZNY TRENING I IDEALNE DOPASOWANIE

Coś starszego, coś nowego

Poszerzona przednia część buta oznacza więcej miejsca dla palców, a dopasowanie daje uczucie wygody, jakiego można spodziewać się po modelu Pegasus.Siateczka w cholewce jest miękka, przewiewna i rozciąga się razem ze stopą, dzięki czemu możesz cieszyć się wygodą i dopasowaniem.

Nike Air Zoom Pegasus 38

Jak przystało na produkt Nike, buty Pegasus 38 charakteryzują się niezrównaną jakością i wysokim komfortem, a przy tym są trwałe, lekkie i dynamiczne, dzięki czemu nadają się zarówno dla zapaleńców, jak i dla osób biegających od czasu do czasu. Podeszwa środkowa React skutecznie chroni stopę na dłuższych dystansach i zapewnia wydajny zwrot energii przy szybszym tempie. Udoskonalona cholewka jest wygodniejsza i bardziej przewiewna, a dodatkowo lepiej dopasowuje się do stopy.

Początek roku w świecie butów sportowych to jak zwykle oczekiwanie na nowości, które najwięksi producenci planują wprowadzić do swojej oferty w kolejnych miesiącach. Jednym z najbardziej oczekiwanych przez klientów modeli są buty do biegania Nike Pegasus 38, czyli najnowsza wersja flagowej biegowej serii amerykańskiego producenta. Na co możemy liczyć w kolejnej generacji linii Nike Pegasus 38? Jakie zmiany przyniesie model oznaczony numerem 38?

Cholewka

  • Warstwy zaawansowanej technologicznie siateczki o różnej grubości zwiększają wygodę i przewiewność.
  • Wyściółka na języku dodatkowo poprawia komfort noszenia.
  • Taśmy parciane w obszarze śródstopia mocno trzymają stopę.

Podeszwa środkowa

  • Pianka React jest miękka, lekka i dynamiczna.
  • Poduszka Zoom Air w przedniej części zapewnia zwrot energii przy każdym kroku.

Podeszwa zewnętrzna

  • Gumowe wykończenie w obszarach narażonych na ścieranie odpowiada za trwałość i przyczepność.
  • Duże wcięcie w obszarze pięty zmniejsza wagę.
pixel