REGULAMIN PROMOCJI "BONY RABATOWE"

REGULAMIN PROMOCJI "BONY RABATOWE"  

 1. Wystawcą bonów rabatowych jest Adrenaline.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 lok. 302 10-457 Olsztyn.
 2. Realizacja bonów rabatowych ogranicza się do sklepów internetowych : sneakershop.pl, sklep.adrenaline.pl, jejsklep.pl
 3. Każdy bon rabatowy posiada indywidualne oznaczenie w postaci kodu, daty ważności oraz kwoty.
 4. Aby otrzymać bon należy dokonać zakupów internetowych na kwotę minimum 100 zł.
 5. Aby skorzystać z Promocji kwota zamówienia musi być większa od wartości bonu i nie mniejsza niż 100 zł.
 6. Wysokość kwoty bonu jest uzależniona od wartości dokonanych jednorazowych zakupów i wynosi wielokrotność 10zł od każdej pełnej kwoty 100 zł zakupionego towaru. Jednorazowa wartość bonu nie może przekraczać 100 zł.
 7. Bony można łączyć ze sobą, maksymalnie do łącznej kwoty 100 zł.
 8. Bony są zawsze dołączane do zamówień, nawet do tych w których użyto kodu rabatowego.
 9. Aby skorzystać z bonu należy dokonać zakupu internetowego, wpisać otrzymany kod w odpowiednim polu, które znajduje się na stronie koszyka pod zamawianymi towarami oraz zatwierdzić operację przyciskiem "Aktywuj go".
 10. Kod rabatowy może być wykorzystany raz, wyłącznie w okresie jego ważności.
 11. Bon jest ważny przez 4 miesiące.
 12. Bon jest aktywowany po 14 dniach od daty dokonania zakupu.
 13. Bon nie może być wymieniony na pieniądze ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego innego niż określony w niniejszym Regulaminie.
 14. W przypadku zwrotu towaru lub jego części bon traci ważność.
 15. W przypadku zwrotu części towaru Uczestnik ma prawo do ubiegania się o nowy bon o wartości odpowiedniej do zakupionego towaru.
 16. Zebranie kilku bonów stanowi podstawę do wymiany na jeden o łącznej wartości.
 17. W przypadku ubiegania się o nowy bon, Uczestnik otrzyma go drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy.
 18. Każdy biorący udział w  Promocji oświadcza, że zapoznał się z jej Regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń.
 19. W akcji promocyjnej nie mogą brać udziału pracownicy i osoby pozostające w stosunku cywilno-prawnym z Adrenaline.pl Sp. z o.o. Sp.k.
 20. Adrenaline.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 lok. 302 10-457 Olsztyn zastrzega sobie prawo do odwołania lub skrócenia okresu Promocji bez podawania przyczyn przez umieszczenie takiej informacji na stronach internetowych: sneakershop.pl, sklep.adrenaline.pl, jejsklep.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania Promocji.  

Postanowienia końcowe   

 1. Wzięcie udziału w Promocji oznacza zgodę jej Uczestnika na warunki Promocji określone niniejszym Regulaminem.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez Sąd Właściwy dla siedziby organizatora.
Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel