Regulamin bonów rabatowych

REGULAMIN PROMOCJI "BONY RABATOWE"


 1. Wystawcą bonów rabatowych jest PHU DELTA Marek Ławczyński Al. Piłsudskiego 16/2/16 10-576 Olsztyn.
 2. Realizacja bonów rabatowych ogranicza się do sklepów internetowych : sklep.adrenaline.pl, e-training.com.pl, e-running.com.pl, e-football.com.pl, e-sportswear.com.pl .
 3. Każdy bon rabatowy posiada indywidualne oznaczenie w postaci kodu, daty ważności oraz kwoty.
 4. Aby otrzymać bon należy dokonać zakupów internetowych na kwotę minimum 100zł.
 5. Aby skorzystać z Promocji kwota zamówienia musi być większa od wartości bonu i nie mniejsza niż 100zł.
 6. Wysokość kwoty bonu jest uzależniona od wartości dokonanych jednorazowych zakupów i wynosi wielokrotność 10zł od każdej pełnej kwoty 100zł zakupionego towaru. Jednorazowa wartość bonu nie może przekraczać 100zł.
 7. Bony można łączyć ze sobą, maksymalnie do łącznej kwoty 100zł.
 8. Aby skorzystać z bonu należy dokonać zakupu internetowego, wpisać otrzymany kod w odpowiednim polu, które znajduje się na stronie koszyka pod zamawianymi towarami oraz zatwierdzić operację przyciskiem "Aktywuj go".
 9. Kod rabatowy może być wykorzystany raz, wyłącznie w okresie jego ważności.
 10. Bon jest ważny przez 4 miesiące.
 11. Bon jest aktywowany po 14 dniach od daty dokonania zakupu.
 12. Bon nie może być wymieniony na pieniądze ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego innego niż określony w niniejszym Regulaminie.
 13. W przypadku zwrotu towaru lub jego części bon traci ważność.
 14. W przypadku zwrotu części towaru Uczestnik ma prawo do ubiegania się o nowy bon o wartości odpowiedniej do zakupionego towaru.
 15. Zebranie kilku bonów stanowi podstawę do wymiany na jeden o łącznej wartości.
 16. W przypadku ubiegania się o nowy bon, Uczestnik otrzyma go drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy.
 17. Każdy biorący udział w  Promocji oświadcza, że zapoznał się z jej Regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń.
 18. W akcji promocyjnej nie mogą brać udziału pracownicy i osoby pozostające w stosunku cywilno-prawnym z PHU DELTA.
 19. PHU DELTA Marek Ławczyński zastrzega sobie prawo do odwołania lub skrócenia okresu Promocji bez podawania przyczyn przez umieszczenie takiej informacji na stronach internetowych: adrenaline.pl, e-training.com.pl, e-running.com.pl, e-football.com.pl, e-sportswear.com.pl .
 20. Oragnizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania Promocji.

 

Postanowienia końcowe


 1. Wzięcie udziału w Promocji oznacza zgodę jej Uczestnika na warunki Promocji określone niniejszym Regulaminem.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez Sąd Właściwy dla siedziby organizatora.
Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel