WARUNKI OTRZYMYWANIA NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez adrenaline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Olsztynie, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, lok.302 lub inne podmioty współpracujące z adrenaline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

 

zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych. Administratorem bazy jest adrenaline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Olsztynie, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, lok.302 . Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania.

 

Wyrażam również zgodę na otrzymywanie od adrenaline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Olsztynie, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, lok.302   informacji potrzebnych do realizacji akcji marketingowych i handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, ze zm.).

 

Każdy użytkownik, który wyrazi zgodę na otrzymywanie newslettera, otrzyma na podany adres mailowy kod rabatowy upoważniający do 20 zł rabatu na pierwsze zakupy (przy zakupach powyżej 100 zł). Kod jest jednorazowy. 

Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel