Wspieramy sport

2017-11-02

„Dostarczać produkty najlepszych marek sportowych, z najnowszych kolekcji i rozwijać zainteresowanie aktywnością fizyczną”

Misja adrenaline.pl odzwierciedla cele, które postawiliśmy sobie już na początku istnienia naszej firmy. Realizujemy je konsekwentnie rozwijając sklep internetowy i otwierając kolejne salony stacjonarne oraz wspierając sport.

adrenaline.pl jest sponsorem i partnerem licznych wydarzeń sportowych, m.in. AmberCup, Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur, Kilometrowej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Biegów Lubelskich, turniejów tenisowych i siatkarskich. Firma wdraża projekty mające na celu wsparcie młodych sportowców („adrenaline team”, „ambasador adrenaline”), a także promocję samego sportu („Poczuj moc adrenaline”).

Witaj!
Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel