Zamówienia indywidualne

Jeśli nie znalazłeś w naszym sklepie wymarzonego towaru, skontaktuj się znami zrealizujemy Twoje zamówienie indywidualnie. Po zgłoszeniu zapotrzebowania na szukany towar - postaramy się ściągnąć dla Ciebie prosto od producenta. 

Jeśli znalazłeś towar w naszym sklepie i chcesz zamówić większą ilość, a stan magazynowy w naszym sklepie na to nie pozwala, skontaktuj się z nami, zrealizujemy Twoje zamówienie indywidualnie. Po zgłoszeniu zapotrzebowania szukany towar sprowadzimy w ilości jaką sobie zarzyczysz.


 

Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel