NIKE+ SPRTWTCH GPS WM0070 100

  • Nike+ SportWatch zasilany technologią GPS firmy TomTom ®: Już nigdy więcej nie pozostaniesz samotny w czasie treningu.
Producent: NIKE
Kod produktu: WM0070-100
669,99 zł
569,99 zł
/ szt.

Nike+ SportWatch zasilany technologią GPS firmy TomTom ®: Już nigdy więcej nie pozostaniesz samotny w czasie treningu. Zapominij o przeliczaniu międzyczasów na każdym okrążeniu skup swoją energie na bieganiu, odkryj nową jakość treningu. ,,Mniej myśleć, działać lepiej"

Załóż Nike + SportWatch GPS, wyjdź na zewnątrz i uruchom. Nike + Sensor jest opcjonalnym komponentem zestawu. Dotknij ekranu, aby oznaczyć okrążenie i włączyć podświetlenie podczas biegu oraz personalizować dane, które chcesz zobaczyć podczas biegu. Do bezpośredniego połączenia z komputerem służy wbudowany port USB w pasek zegarka, po prostu podłącz go, aby przesłać dane o Twoim biegu na platformę nikeplus.com lub naładować baterię.

Zwiększona dokładność!!
Korzystając z GPS TomTom oraz Nike+ Sensor, możesz rozpocząć śledzenie natychmiast po włączeniu i uzyskać dokładne informacje o prędkości i odległości, w pomieszczeniach lub na zewnątrz, nawet jeśli sygnał GPS zostanie przerwany. Nike+ SportWatch GPS śledzi czas, dystans, tempo akcji serca oraz spalone kalorie.Pozwala również na mapowanie trasy, a dane o tempie, zmiany w wysokości będą dostępne w witrynie nikeplus.com. Jest to monitor pracy serca współpracujący z Polar Wearlink + nadajnik.

Nigdy więcej lenistwa!!
Ustawiając automatyczne przypomnienia Run już nigdy nie znajdziesz wymówki przed wyjściem na kolejny trening alarm uruchomi się automatycznie jeśli nie zostanie zarejestrowany kolejny bieg w ciągu najbliższych pięciu dni. Monitor zapamiętuje do 50 kolejnych sesji treningowych. Zapamiętuje również rekordy życiowe na wybranych dystansach. Korzystając z tego urządzenia możesz także znaleźć nowe trasy, zaprogramować zestaw osobistych celów i programów szkoleniowych dostępnych na nikeplus.com.

Pozwól sobie zwariować z Nikeplus.com
Dołącz do wyzwań i podziel się nimi z przyjaciółmi jako członek nikeplus.com, największej na świecie społeczności biegaczy. Zobacz trasy, gdzie biegają Twoi znajomi , aby znaleźć najlepsze miejsca do biegania i udostępnij je na Facebook'u i Twitter.

Dodatkowe informacje
Interfejs użytkownika tylko w języku angielskim
Waga: 66 gramów
Nike + sensor,
skrócona instrukcja obsługi (j.ang)[instrukcja w języku polskim przesyłana na e-mail]
kabel USB (do portów USB)
Roczna gwarancja

Parametry techniczne:
Przeznaczenie:
Do treningu
Płeć:
Mężczyźni
,
Kobiety
Technologie - Adidas:
NIKE+

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
  • facebook
  • googleplus1
Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel