Logo adrenaline.pl

Historia firmy

Nasze życie od zawsze było powiązane z aktywnością fizyczną - na sport poświęcaliśmy znaczną część swojego wolnego czasu. Produkty takich marek jak adidas, Nike czy Puma były dla nas naturalnym wyborem przy kompletowaniu garderoby treningowej. Sami bardzo dobrze poznaliśmy produkty tych marek i nabyliśmy pewności, że zadowolą nawet najbardziej wymagających sportowców.

Z tego powodu w 2006 roku, w Olsztynie, otworzyliśmy swój pierwszy sklep sportowy. Naszym celem stało się dostarczanie najwyższej jakości produktów wszystkim aktywnym ludziom, którzy tak jak my, chcą czuć się wygodnie i modnie przez cały dzień.

Wkrótce, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu całego zespołu udało nam się otworzyć kolejny sklep w Olsztynie. Tym razem dużo większy i z jeszcze szerszym asortymentem. Od tamtego czasu systematycznie budujemy silną markę na rynku regionalnym. W 2014 r. w stolicy Warmii i Mazur będzie działać sześć naszych sklepów sportowych.

Nie ograniczamy swojego działania wyłącznie do Olsztyna, nasze punkty działają również w innych miastach. Pierwszy z nich powstał w Lublinie, gdzie otworzyliśmy salon Nike. Niedługo potem do naszej rodziny dołączyły sklepy w Bydgoszczy, Gdyni i Warszawie. W gdyńskiej galerii handlowej Riviera znajdują się nasze, największe w Polsce, salony Nike i adidas.

Nasz zespół tworzą młodzi, aktywni ludzie, którzy łączą swoją pasję do sportu ze specjalistyczną wiedzą. Są wśród nich zarówno kolekcjonerzy, którzy doskonale znają kolekcje Nike Sportswear i adidas Originals, jak i aktywni sportowcy, którzy testują na treningach niemal każdy nowy model wspomnianych marek. Jako zespół jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi modowymi i technologicznymi nowinkami, jako pierwsi staramy się przekazywać swoją wiedzę naszym klientom.

Kilka lat temu postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów korzystających z sieci i otworzyliśmy sklep internetowy – adrenaline.pl. Znajduje się w nim kilka tysięcy produktów sportowych w konkurencyjnych cenach. Tworząc swój sklep w sieci zadbaliśmy o profesjonalną obsługę zorientowaną na to, żeby klienci osiągali satysfakcję z dokonanych zakupów. Oferujemy aż 14 dni na zwrot towarów, bezproblemową wymianę oraz profesjonalne doradztwo. Na naszych profilach w social media  regularnie umieszczamy przydatne informacje na temat najnowszych technologii, recenzje topowych modeli oraz ciekawostki dotyczące największych sportowych marek.

 

Założyciele adrenaline.pl, lipiec 2014

pixel