Logo adrenaline.pl

Buty męskie adidas

ilość znalezionych towarów: 100

buty męskie adidas

Buty męskie adidas - obuwie dla najbardziej wymagających

Marka adidas to zdecydowany czempion w produkcji obuwia sportowego na rynek europejski. Kultowe trzy paski na bucie w pierwotnym założeniu miały pełnić funkcje wzmacniającą, chroniąc przed zniekształceniem i zniszczeniem. Dziś to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli na świecie, a buty męskie adidas sukcesywnie ulepszane od 1948 roku są obiektem pożądania niejednego mężczyzny. Ponadczasowe adidasy stały się synonimem butów sportowych. Nosił je Muhammad Ali czy Max Schmeling. Firma zdobyła przychylność mężczyzn, dostosowując się do nowych trendów w sporcie i wymogów aktywnego stylu życia.

Obuwie Adidas dla sportowców

Aktualnie mnogość modeli dostosowanych do formy użytkowania powoduje, że buty adidas originals zobaczymy nie obuwie Adidas męskie do bieganiatylko na siłowni czy sali ćwiczeń, ale w przestrzeni miejskiej w wersji letnich sandałów, męskich adidasów za kostkę przeznaczonych na zimę czy uniwersalnych adidasów wysokich. Marka adidas podażą za panującymi trendami i zmieniającymi się potrzebami użytkowników, wprowadzając nowe technologie produkcji, materiały, wzornictwo i kolorystykę. W adidasach męskich ZX zastosowano integrujący śródstopie TORSION® SYSTEM. W butach z serii adidas performance zaś używany jest system ADIPRENE® w zależności od przeznaczenia buta - albo ulokowany w części tylnej, zapewniając ochronę przed uderzeniami i amortyzację pięty lub w części przedniej, zwiększając szybkość i wydajność. Wszystko po to, aby zapewnić komfort i ograniczyć możliwość urazów. Mimo stałych innowacji sprawdzone modele tj. adidas gazelle dla mężczyzn produkowane są nieprzerwanie od 30 lat. 

Buty Adidas męskie niezmiennie popularne wśród osób, ceniących najwyższą jakość, rozpowszechniły się w miejskiej rzeczywistości. Weźmy pod uwagę klasyczny model Adidas Superstar, które w latach 60. ubiegłego stulecia powstały z myślą o koszykarzach. Dziś buty Adidas męskie noszone są nie tylko wśród sportowców, dumnie prezentujących tę kultową już markę, ale i przez mężczyzn, potrzebujących wygodnego obuwia na co dzień. W modelu Superstar o klasycznym kształcie oraz wykonaniu z wysokogatunkowej skóry można pojawić się na wieczornym spotkaniu z przyjaciółmi, a także w pracy, jeżeli dress code nie jest bardzo zawężony.

Buty adidas męskie na każdą okazję

Męskie buty Adidas to zróżnicowanie funkcjonalności, kolorystyki i nowoczesnych technologii, zapewniających komfort użytkowania i doskonały efekt wizualny. Obuwie męskie, przeznaczone do uprawiania sportu zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i amatorskim wyróżnia się szeregiem udogodnień, wpływających na bezpieczeństwo oraz swobodę ruchu. Obuwie męskie Adidas jest dopasowane do konkretnej formy aktywności, dlatego przy wyborze modelu warto sugerować się jego przeznaczeniem. Aby uzyskać optymalny efekt komfortu warto dobrać markowe męskie skarpety, które zapewnią swobodny przepływ powietrza, a jednocześnie neutralny zapach wewnątrz obuwia. Zróżnicowana oferta zapewnia duży wybór wśród butów sportowych. Sklep Adidas Nike oraz inne sportowe marki oferuje największy wybór obuwia sportowego w korzystnej cenie. Jakość obuwia jest czynnikiem, warunkującym codzienna aktywność, kultowa marka z pewnością nie zawiedzie jakością. 

pixel