Logo adrenaline.pl

Nike Air Max Męskie

ilość znalezionych towarów: 32

Air Max męskie w Adrenaline

Buty Nike Air Max swoją nazwę zawdzięczają nowatorskiej poduszce powietrznej opracowanej przez Nike jeszcze w latach siedemdziesiątych. Pod koniec lat 80. wyprodukowano pierwsze buty Nike Air Max, w których amortyzację Air w pięcie można było nie tylko poczuć, ale też zobaczyć i tak zostało już do dziś. Dostępne w naszym sklepie buty Nike Air Max męskie oraz damskie to zarówno klasyczne, topowe od lat modele z serii Essential, jak i najnowsze projekty marki Nike. Sklep adrenaline.pl daje Wam dostęp do najnowszej, stale aktualizowanej oferty tego legendarnego modelu. Jeśli macie u siebie chociaż jedną parę Air Max Nike nie musimy przekonywać Was do tych butów. Jeśli nie macie, nie zastanawiajcie się i wypróbujcie.

Nike Air Max to kolekcja, za którą obejrzy się każdy! Ten popularny typ obuwia codziennego dawno już został doceniony przez przedstawicieli popkultury. Nader często widuje się je zarówno na nogach sportowców, jak i podczas koncertów na stopach gwiazd estrady. Nic w tym dziwnego, trudno byłoby znaleźć drugą kolekcję obuwia, która byłaby tak różnorodna, świetnie skonstruowana, a do tego zwyczajnie wygodna. Nie bez znaczenia jest również modny wygląd, jakim wyróżniają się zarówno buty Nike Air Max męskie, jak i Air Max damskie. Niezależnie od tego, czy wolisz nowoczesne, opływowe linie Nike Air Max 270, czy też bezpieczną klasykę, jaką dostrzec można w projekcie Nike 95, z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

Sekret butów Nike Air Max

Sekretem Nike Airmax jest poduszka gazowa umieszczona w podeszwie. Podobne rozwiązanie można było znaleźć już w propozycjach, jakie oferował sklep Nike jeszcze przed wypuszczeniem tej serii. Nowością, która długo spędzała sen z powiek firmowym specjalistom do spraw konstrukcyjnych było zaprojektowanie poduszki w taki sposób, by można było z zewnątrz obserwować, jak pracuje. W końcu jednak zespół podołał temu nietypowemu zadaniu i zrobił to w sposób tak skuteczny i efektowny, że wkrótce potem pierwsze buty męskie Nike Air Max podbiły serca klientów, stając się finalnie sztandarowym produktem tej marki. Zburzono w ten sposób wszelką niepewność, jaka panowała wcześniej w dziale marketingu, podważającego możliwość rozpowszechnienia tak oryginalnej konstrukcji wśród szerokiej klienteli.

Jakie Air Maxy wybrać?

Air Max męskie świetnie chronią nogi zarówno podczas zwyczajnego użytkowania, jak i wtedy, gdy uprawiasz sport. Sprawdzą się więc rewelacyjnie jako buty do biegania, które możesz nosić także na co dzień. Jest to możliwe, ponieważ amortyzacja zapewniana przez wspomnianą wyżej poduszkę powietrzną stoi na naprawdę wysokim poziomie, docenianym przez specjalistów. Komfort chodzenia, jaki zapewniają Air Max czarne jest nieporównywalny z żadnym innym doświadczeniem, dlatego uważamy, że każdy choć raz powinien go zaznać. Air Max meskie ochronią także delikatne stawy i ścięgna twoich nóg podczas forsownych ćwiczeń, dzięki czemu ograniczą ryzyko bolesnych kontuzji powstałych w wyniku uprawiania sportu. Niewielki ciężar nie będzie stanowił obciążenia podczas noszenia, buty tego rodzaju możesz też swobodnie wrzucić do sportowej torby - raczej nie zauważysz, by jej waga znacząco się przy tym zwiększyła.

Funkcjonalność i wygoda noszenia

Cechami szczególnymi serii Air Max są także miękka wyściółka i oryginalne łączenia materiałów, które ewoluowały na przestrzeni kolejnych lat, zawsze o krok wyprzedzając obowiązującą modę. Projektanci Nike mieli jednak to szczęście, że komfort użytkowania szybko zdecydował o tym, że wokół kolekcji Air Max zebrała się rzesza wiernych fanów, która ciepło przyjmowała pojawiające się co roku nowe modele z tej serii. Dzięki temu możliwe było wypuszczenie chociażby modelu tak futurystycznego w porównaniu z datą powstania, jak buty Nike Air Max 97, inspirowanego linią szybkiego pociągu w kształcie pocisku, wyprodukowanego w tamtym czasie w Japonii. Nike Air Max 97 męskie już wtedy pobiły wszelkie rekordy sprzedaży, a do dziś stanowią częsty wybór wśród miłośników nowoczesnych rozwiązań wizualnych.

 

 

pixel