• 30 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa od 200 zł
 • Ekspresowa wysyłka
 • Wysyłamy do Paczkomatów
 • Operator 8 salonów Nike i Adidas
 • Oryginalne produkty

O nas

Nasze życie od zawsze było powiązane z aktywnością fizyczną - na sport poświęcaliśmy i nadal poświęcamy znaczną część swojego wolnego czasu. Produkty tak rozpoznawalnych brandów, jak adidas czy Nike były dla nas naturalnym wyborem przy kompletowaniu garderoby treningowej. Również i my sami bardzo dobrze poznaliśmy produkty tych marek, dzięki czemu nabyliśmy pewności, że zadowolą one nawet najbardziej wymagających sportowców.

Z tego właśnie powodu w 2006 roku w Olsztynie wykonaliśmy bardzo ważny krok i otworzyliśmy nasz pierwszy sklep sportowy. Naszym celem nadrzędnym było dostarczanie najwyższej jakości produktów wszystkim aktywnym osobom, które dokładnie tak jak my chcą czuć się wygodnie i modnie przez cały dzień.

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu całego zespołu wkrótce udało nam się otworzyć kolejny sklep w Olsztynie - tym razem dużo większy i z jeszcze szerszym asortymentem. Od tamtego czasu systematycznie budujemy silną markę na rynku regionalnym - w 2014 r. w stolicy Warmii i Mazur działało sześć naszych sklepów sportowych.

Swojego działania nie ograniczamy wyłącznie do Olsztyna - nasze salony stacjonarne działają również w innych rejonach Polski. Pierwszy z nich powstał w Lublinie, gdzie otworzyliśmy salon Nike, a niedługo potem do naszej sportowej rodziny dołączyły sklepy w Bydgoszczy, Gdyni i Warszawie. Aktualnie, oprócz Olsztyna, nasze salony Nike i adidas znajdują się w renomowanych galeriach handlowych w Szczecinie, Gdyni, Gdańsku, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu oraz Rzeszowie.

Adrenaline - O nas

Nasz zespół tworzą młodzi, aktywni i pełni energii ludzie, którzy łączą swoją pasję do sportu ze specjalistyczną wiedzą. Są wśród nich zarówno kolekcjonerzy, którzy doskonale znają kolekcje butów oraz odzieży Nike Sportswear i adidas Originals, jak i aktywni sportowcy, którzy testują na treningach i zawodach niemal każdy nowy model wspomnianych marek. Jako zespół jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi modowymi i technologicznymi nowinkami, dzięki czemu jako pierwsi staramy się przekazywać swoją wiedzę naszym Klientom.

Kilka lat temu postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów korzystających z sieci i otworzyliśmy nasz własny sklep internetowy pod szyldem „adrenaline.pl”. Znajduje się w nim kilka tysięcy w pełni oryginalnych produktów sportowych w konkurencyjnych cenach. Tworząc nasz sklep w Internecie zadbaliśmy przede wszystkim o profesjonalną obsługę zorientowaną na to, żeby wszyscy nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanych zakupów. Oferujemy aż 30 dni na zwrot zakupionych towarów, bezproblemową wymianę oraz profesjonalne doradztwo. Na naszych kanałach komunikacyjnych w social media codziennie przedstawiamy dostępne w sklepie produkty oraz umieszczamy przydatne informacje na temat najnowszych technologii, recenzje topowych modeli oraz ciekawostki dotyczące największych sportowych marek.

Adrenaline - O nas
Poznaj nas
Adrenaline - O nas
Adrenaline - O nas

N A S Z A   M I S J A

Lider rynku europejskiego wykorzystujący nowoczesne metody zarządzania i technologie. Doskonałość obsługi klienta w każdym salonie, dzięki stworzeniu wyjątkowego miejsca pracy dla ludzi z pasją do sportu.

P A S J A  |  I N N O W A C J A  |  T E C H N O L O G I A

Adrenaline - O nas
Adrenaline - O nas
 • Adrenaline - O nas
  14
  Salonów
  stacjonarnych
 • Adrenaline - O nas
  200
  Pracowników
  w firmie
 • Adrenaline - O nas
  60
  Wzrostu firmy
  w ciągu ostatnich 5 lat
 • Adrenaline - O nas
  8200
  Pozytywnych ocen
  na Opineo
 • Adrenaline - O nas
  34500
  Fanów
  na Facebooku
 • Adrenaline - O nas
  260000
  Wysłanych
  zamówień
pixel