• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Air Zoom Pegasus 35 Shield - idealne buty do treningu w ciężkich warunkach

2018-12-18
Air Zoom Pegasus 35 Shield - idealne buty do treningu w ciężkich warunkach

Koniec starego i początek nowego roku to niezmiennie idealna okazja dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić w życie ambitne postanowienia dotyczące wymarzonej formy i sylwetki docelowo budowanej na okres lata. Trudne warunki atmosferyczne ostatecznie weryfikują plany wielu zapaleńców, którzy nie wytrzymują treningu na śliskiej nawierzchni przy padającym śniegu lub deszczu. Dla tych wytrwałych mamy poradę, jak zmierzyć się z utrudnieniami ze strony Matki Natury – należy sięgnąć po odpowiednie buty biegowe, takie jak Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield.

 

 

Wodzie wstęp wzbroniony!

To, co wyróżnia model Air Zoom Pegasus 35 Shield na tle innych butów biegowych, to wyjątkowa wodoodporna cholewka, która zapewni pełen komfort w trakcie trwania całego treningu. Nie ma na świecie sportowca, który nigdy nie doświadczył problemu z przemoczonymi butami - doskonale wiemy, jak bardzo potrafi to wytrącić z równowagi podczas biegu, który w pewnym momencie zamienia się w istną męczarnię i walkę z samym sobą. Wykorzystanie odpowiedniego materiału uzupełnionego o specjalnie uszczelnione szwy sprawia, że nawet w prawdziwe oberwanie chmury dyskomfort będzie czymś, o czym pomyślisz w absolutnie ostatniej kolejności. Buty dla biegaczy firmy Nike to od zawsze sprzęt z najwyższej półki, jednak tym razem mamy do czynienia z produktem rewolucyjnym.

BUTY MĘSKIE DO BIEGANIA NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35 SHIELD

Na zdjęciu: męskie buty do biegania Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield

 

Pełne bezpieczeństwo na drodze

Woda to nie tylko potencjalnie przemoczone stopy, ale również ryzyko utracenia równowagi na śliskiej powierzchni. Firma Nike pomyślała również o tym, dlatego uwagę skupiono również na odpowiednio skonstruowanej podeszwie zewnętrznej, która odpowiada za utrzymanie jak najlepszej przyczepności w każdych warunkach. Gumowe elementy ze specjalnie zaprojektowanym bieżnikiem powodują, że nawet na śliskiej drodze zachowanie równowagi i rytmu biegu nie stanowi najmniejszego problemu. Przyczepność to jedno, a dosłowne bezpieczeństwo na drodze to drugie - model Pegasus 35 Shield został wyposażony także w elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność w miejscach, gdzie porusza się spora liczba pojazdów mogących stanowić niebezpieczeństwo dla biegaczy. Te własnie elementy zwane "Ghost Flash" firma Nike podkreśliła w swojej komunikacji na oficjalnym profilu instagramowym Nike Run Club, który poświęcony jest sprzętowi przeznaczonemu do runningu.
 

 

 

Rewolucyjne buty do biegania Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield w różnych wariantach kolorystycznych są dostępne w sklepie adrenaline.pl.

 

Przeczytaj również:

GOLDEN WINTER, czyli efektowne buty i odzież od firmy Nike

Top 10 produktów na jesienny trening

 

pixel