• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Nowy salon Nike w portfolio adrenaline.pl

2019-03-18
Nowy salon Nike w portfolio adrenaline.pl

Rozwój firmy adrenaline.pl to nie tylko wprowadzanie nowych rozwiązań dotyczących sklepów internetowych oraz obsługi Klienta korzystającego z usług e-sklepu. Dążąc do perfekcji skupiamy się także na naszych salonach stacjonarnych, których sieć regularnie usprawniamy i powiększamy, a naszym ostatnim sukcesem było niewątpliwie otwarcie nowego salonu Nike w Forum Gdańsk - miejscu absolutnie wyjątkowym. Oto relacja z wydarzenia, które odbiło się szerokim echem w całym Trójmieście!

Nowy salon Nike sieci adrenaline.pl w Forum Gdańsk

Wzrost i ekspansja adrenaline.pl 


Trójmiasto jest dla naszej firmy ważnym punktem na mapie Polski - to właśnie tutaj w 2015 roku w CH Riviera w Gdyni powstał nasz flagowy salon Nike, to tutaj braliśmy udział w największych imprezach promocyjnych i to do Trójmiasta jest nam z Olsztyna zdecydowanie najbliżej.

Teraz, kiedy firma adrenaline.pl dynamicznie rośnie i rozszerza działalność na coraz to nowe rynki i miasta, nasze oczy raz jeszcze spoczęły na Gdańsku. Mimo, iż w naszym portfolio jest już salon Nike w Gdańsku (w Galerii Bałtyckiej), nie mogliśmy przejść obojętnie obok okazji zaprezentowania naszych kolekcji klientom Forum Gdańsk.


Otwarcie salonu Nike w Forum Gdańsk


2 marca zapisał się w naszej historii jako dzień iście epicki, bo to właśnie wtedy we wspomnianym wyżej Forum Gdańsk z wielką pompą został otwarty nasz najnowszy lokal pod szyldem Nike. Otwarcie uświetniła obecność naszych ambasadorów w osobach najsławniejszego w Polsce trenera personalnego Michała Karmowskiego, czołową zawodniczkę bikini fitness Magdalenę Suwińską oraz Marka "Klypkę" Skorupskiego - znanego na Instagramie influencera specjalizującego się w ulicznym stylu.


Michał Karmowski na otwarciu salonu Nike w Forum Gdańsk
Na zdjęciu: Michał Karmowski na otwarciu salonu Nike w Forum Gdańsk

Magdalena Suwińska na otwarciu salonu Nike w Forum Gdańsk
Na zdjęciu: Magdalena Suwińska na otwarciu salonu Nike w Forum Gdańsk

Klypka na otwarciu salonu Nike w Forum Gdańsk
Na zdjęciu: Klypka na otwarciu salonu Nike w Forum Gdańsk

Nie zabrakło oczywiście innych atrakcji, a największe zainteresowanie Klientów wzbudziła marka EMBRO zajmująca się szeroko pojętą personalizacją tekstyliów. W dniu otwarcia poza super rabatem 30% na cały asortyment można było skorzystać z darmowej personalizacji zakupionego obuwia czy tekstyliów. Co do butów - Klienci mogli również wziąć udział w okolicznościowym konkursie, w którym za stworzenie najciekawszego hasła promującego linię Nike Air Max do zgarnięcia były dwie dowolne pary popularnych kicksów z powietrzną poduszką. Zadbaliśmy również o odpowiednią oprawę muzyczną - w dobry nastrój i świetne humory wprawiał wszystkich niezawodny DJ Funktion, czyli mistrz świata scratchingu w zawodach organizowanych przez markę Red Bull.Firma EMBRO
Na zdjęciu: firma EMBRO podczas wykonywania customu

Klienci podczas otwarcia salonu Nike w Forum Gdańsk
Na zdjęciu: Klienci podczas otwarcia salonu Nike w Forum Gdańsk

Klienci podczas otwarcia salonu Nike w Forum Gdańsk
Na zdjęciu: Klienci podczas otwarcia salonu Nike w Forum Gdańsk

Nowy salon Nike i co dalej?


Po wielkim sukcesie, jakim było uroczyste otwarcie salonu Nike w Forum Gdańsk z optymizmem patrzymy na nasze kolejne wyzwania, a te już niedługo. Z końcem marca w Poznaniu, w kultowym Starym Browarze – jednym z najpiękniejszych centrów handlowych w Polsce, otwieramy nasz drugi salon w stolicy Wielkopolski. Jesteśmy przekonani, że po tak pozytywnym odbiorze naszej inicjatywy w Gdańsku, opening w Poznaniu zakończy się nie mniejszym sukcesem i nasz sklep w Starym Browarze zdobędzie serca poznaniaków tak samo, jak to uczynił ze społecznością Trójmiasta.

pixel