• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Obejrzyj w sieci, odbierz w sklepie!

2020-08-13
Obejrzyj w sieci, odbierz w sklepie!

Sieć adrenaline.pl to nie tylko sklep internetowy z odzieżą oraz obuwiem sportowym – w swoim portfolio posiadamy także salony stacjonarne Nike oraz adidas, które stanowią dla nas prawdziwy powód do dumy. Oczywistą sprawą jest, że „gramy do jednej bramki”, dlatego specjalnie dla Ciebie wprowadzamy nową opcją dostępną w naszym e-sklepie. Od dziś możesz obejrzeć wybrany produkt w internecie, a później namierzyć go i kupić już w salonie stacjonarnym.

Salony stacjonarne adrenaline.pl

Nazwa adrenaline.pl kojarzona jest przede wszystkim ze sklepem internetowym, w którym dostępne są buty oraz odzież w sportowym stylu zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Musimy przypomnieć, że w skład naszej firmy wchodzą także salony stacjonarne Nike oraz adidas, które rozmieszczone są w popularnych galeriach w największych miastach w Polsce, takich jak Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Całą listę oraz rozmieszczenie naszej sieci salonów stacjonarnych możesz znaleźć klikając w ten link.

Namierz swój produkt i odbierz go w salonie

Masz już na oku ulubione buty lub ubrania dostępne w adrenaline.pl i mieszkasz w mieście, gdzie znajduje się nasz salon stacjonarny? No to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość – teraz nie musisz już czekać na kuriera i dostarczaną przez niego przesyłkę. Zamiast tego możesz sprawdzić, czy Twój rozmiar dostępny jest w wybranym przez Ciebie salonie, a później udać się do niego i dokonać zakupu na miejscu. Jak dokładnie działa ten mechanizm? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie małą ściągawkę, jak poruszać się po naszej stronie w celu ustalenia dostępności produktu w jednym z salonów.
Musimy wspomnieć o jednej bardzo istotnej sprawie: nie możemy zagwarantować, że wybrany produkt będzie dostępny po kilku godzinach od sprawdzenia jego stanu na stronie internetowej. Należy wziąć pod uwagę, że sprawdzenie dostępności nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, dlatego nie jesteśmy w stanie zapewnić, że dany model butów czy odzieży nie zostanie w międzyczasie wykupiony przez Klienta odwiedzającego salon. Nasza rada: tuż przed udaniem się do galerii sprawdź dostępność jeszcze raz lub skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

pixel