• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Pulseboost HD – całe miasto może być Twoje!

2019-07-08
Pulseboost HD – całe miasto może być Twoje!

Nie tylko Nike wprowadza w tegoroczne lato nowości w swój biegowy asortyment. Odpowiedzią na niedawne premiery amerykańskiego producenta jest Pulseboost HD - najnowsza seria butów biegowych od adidasa.

Buty biegowe adidas z podeszwą BOOST to obecnie linia wręcz legendarna i doskonale znana wszystkim biegaczom, którzy cenią sobie komfort podczas aktywności fizycznej. Kolejną wersją tego kultowego obuwia jest model Pulseboost HD, który wypełnia firmową komunikację zarówno na oficjalnej stronie internetowej, jak i na Instagramie. Nic dziwnego - buty te dzięki wprowadzonym udoskonaleniom wydają się być produktem z absolutnie najwyższej półki. O jakich udoskonaleniach i nowinkach mowa?

 

Podeszwa Boost HD

Wiedząc, że osiągi biegaczy zależą w dużym stopniu od stóp, podeszwa modelu Pulseboost HD posiadają innowacyjną podeszwę środkową BOOST HD, która zapewnia przede wszystkim lepszą stabilizację, aczkolwiek nie za cenę sprężystości. Pianka o zwiększonej gęstości powoduje maksymalny komfort, wyjątkową amortyzację i stabilizację na wysokim poziomie, a wszystko to niezależnie od powierzchni.

Podeszwa BOOST HD

 

Adaptive Traxion

To rozwiązanie daje niezawodną przyczepność buta podczas wykonywania szybkich i różnokierunkowych ruchów niezależnie od typu podłoża, co okazuje się mieć naprawdę ogromne znaczenie. Oczywistym jest, że bieganie powinno dawać pełną swobodę odkrywania, dlatego takie rozwiązanie pozwala na swobodne poruszanie się w każdym miejscu bez ryzyka utraty przyczepności.

Cholewka Adapt Knit

Rozwiązanie to jest kolejną szczególną cechą modelu Pulseboost HD, ponieważ powala na bezproblemowe dopasowanie się każdego rodzaju stopy i daje uczucie, że but leży na niej wręcz idealnie. Dopasowująca się do stopy tekstylna cholewka o plecionym designie ma nierozciągliwe strefy w przedniej części stopy i wsparcie w śródstopiu, a specjalnie zaprojektowana konstrukcja układa się i przylega niczym skarpetka.

Specjalny kod QR = specjalne doznania muzyczne

Mega ciekawostką jest umieszczenie na bucie specjalnego kodu QR, który pozwala na uzyskanie dostępu do specjalnej playlisty w serwisie Spotify. Dla biegaczy, którzy szukają nowych muzycznych brzmień idealnie skrojonych pod trening będzie to z pewnością bardzo interesujący dodatek, który w razie powodzenia może stać się czymś więcej, niż tylko jednorazowo stosowaną nowinką.

Buty biegowe adidas Pulseboost HD są dostępne w sklepie adrenaline.pl oraz salonach stacjonarnych sieci.

 

Przeczytaj również

adidas X Parley - od plastikowych odpadów po ubrania i buty sportowe

pixel