RECENZJA: Nike Flyknit Lunar 3

2017-11-03
RECENZJA: Nike Flyknit Lunar 3
Buty Nike Flyknit Lunar 3 łączą w sobie wszystkie niezbędne cechy, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających biegaczy. Niezależnie od dystansu.
Cała cholewka została wykonana w technologii Flyknit co zapewni świetne dopasowanie do stopy. Stale udoskonalając swój produkt Nike zagęściło dzianinę w okolicy pięty w celu zapewnienia dodatkowego wsparcia. Przy śródstopiu materiał nie jest aż taki gęsty, aby zapewnić doskonałą wentylację i elastyczność.
pol_pl_Buty-nike-WMNS-Flyknit-Lunar-3-698182-002-19060_1
 
Włókna Flywire zapewnią stabilizację i jeszcze lepsze dopasowanie cholewki do stopy nawet na najbardziej wymagających trasach.
Zapiętek, w porównaniu do poprzednich wersji, został wydłużony i został wykończony cienką warstwą pianki. Takie zastosowanie zniweluje możliwość otarć oraz zapewni komfort podczas biegu.
pol_pl_Buty-Nike-Flyknit-Lunar-3-698181-010-18984_1
 
Umieszczona na podeszwie mapa nacisku ma za zadanie wspierać naturalne przetaczanie stopy, a także doskonale będzie amortyzować każdy nasz krok. Pianka Lunarlon doskonale sobie radzi z tłumieniem wstrząsów na zróżnicowanych nawierzchniach, do czego przyczyniają się również wcięcia wzdłuż podeszwy zewnętrznej.
Zastosowana w podeszwie guma węglowa BRS1000 zapewni niezwykłą trwałość podeszwy.
 
pol_pl_Buty-Nike-Flyknit-Lunar-3-698181-002-19031_2
 
Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel