Specjalnie dla Was odświeżyliśmy nasz e-sklep. Nowa jakość na adrenalinie !

2018-08-23
Specjalnie dla Was odświeżyliśmy nasz e-sklep. Nowa jakość na adrenalinie !Zdajemy sobie sprawę z faktu, że świat pędzi do przodu, a Ci, którzy nie nadążają za pojawiającymi się zmianami, zostają w tyle. Zmieniają się gusty i oczekiwania konsumentów, dlatego postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i odświeżyć nasz e-sklep. Nowa strona jest znacznie bardziej funkcjonalna, intuicyjna i po prostu - lepsza.

Dlaczego to zrobiliśmy?

Możecie zastanawiać się, co też brakowało starej stronie Adrenaline, że postanowiliśmy dokonać modyfikacji. Odpowiedź jest prosta: to Wy inspirujecie nas do lepszego dostosowania naszej oferty i jej prezentacji. Zmiana strony jest naturalną koleją rzeczy, ponieważ wraz z upływem czasu staje się ona przestarzała.

Nowe technologie pozwalają nam rozwinąć skrzydła, także jeśli chodzi o prezentację sprzedawanych przez nas produktów znanych, cenionych i lubianych marek sportowych Nike i adidas.

Czego możecie oczekiwać?

Zmiana strony nie spowoduje problemów natury technicznej po stronie odbiorców. Nadal będziecie mogli wygodnie przeglądać nasze teksty, testy, opinie i komentarze, a nade wszystko robić zakupy z użyciem wcześniej założonych kont. Zmiany na stronie Adrenaline nie są wyłącznie kosmetyczne, ale wszystkie miały na celu usprawnienie jej działania i uatrakcyjnienie witryny dla wszystkich naszych klientów.


Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel