• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Technologie Nike - odzież

2018-01-09
Technologie Nike - odzież

Poniższy artykuł ma na celu przybliżenie Ci znaczenia nazw technologii występujących na ubraniach Nike, pozwoli Ci to dobrać odpowiednią odzież do Twoich wymagań. Pod każdą technologią znajdziesz link do produktów na stronie adrenaline.pl, zawierających daną technologię. Ubierz się odpowiednio i trenuj w każdych warunkach.

tech-dri-fit

Nike Dri-FIT to poliestrowy materiał z mikrowłókien, który opracowano z myślą o dużym wysiłku. Wilgoć jest odprowadzana ze skóry na powierzchnię tkaniny, skąd odparowuje. Dzięki temu tkanina Dri-FIT zapewnia sportowcom uczucie suchości i komfortu.

Technologia Dri-FIT jest stosowana w różnych produktach Nike, takich jak koszulki, skarpetki, spodnie, spodenki, bluzy, rękawy, czapki, rękawiczki i wiele innych.

https://goo.gl/hGhAhs

  tech-therma-fit

Nike Therma-FIT to podwójnie szczotkowany polar z mikrowłókien, który pozwala zachować energię i zapobiega utracie ciepła. Materiał Nike Therma-FIT gwarantuje maksymalną ochronę przed zimnem i wiatrem, a przy tym jest lekki i zajmuje niewiele miejsca. Świetnie się sprawdza w niskiej temperaturze, gdyż zapewnia doskonałą izolację termiczną.

Polar Nike Therma-FIT można nosić osobno lub jako jedną z warstw ubrania, aby przy spadku temperatury nie trzeba było rezygnować treningów. Materiał Nike Therma-FIT jest używany w bluzach, kurtkach z polaru, rękawicach i rękawach.

https://goo.gl/tUjuEK

therma-sphere-jacket-688475_011_i_prem

Nike Sphere to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii, wykorzystująca trójwymiarową (materiał posiada wypustki) strukturę tkaniny, dzięki czemu ubranie nie przylega całą powierzchnią do ciała. W ten sposób wykorzystano cyrkulację powietrza do usprawniania regulacji temperatury i zapewnienia komfortu na styku materiału i skóry sportowca. Istnieją cztery rodzaje tkanin Nike Sphere:

Sphere Dry

Sphere Cool

Sphere Thermal

Sphere Pro

Nike Sphere Thermal

Materiał ten grzeje tak, jak powinna to robić druga warstwa ubrania, a przy tym jest bardzo lekki. Spodnia strona tkaniny Nike Sphere Thermal jest tak zbudowana, że powiększa przestrzeń powietrzną między ciałem a ubraniem. Wierzchnia strona materiału ma budowę zamkniętą, co w połączeniu z dopasowanym do ciała krojem ubrania zatrzymuje powietrze tuż przy ciele - a ciepłe powietrze tworzy wokół niego izolację.

https://goo.gl/TDHbwo

ho13_at_hyperwarm_dfmax_shield_hood_559564-065_original

Hyperwarm odzieży pomaga utrzymać ciało regulowany za pomocą oddychalności, wodoodporności i usprawnionym dopasowanie - prowadzenie sportowców ciepło w różnych warunkach pogodowych.

Noszone na najwyższym międzynarodowym amatorskich i profesjonalnych lig, w tym piłkę nożną, piłkę nożną i baseball, produkt Hyperwarm jest dostępny w czterech wersjach, aby utrzymać sportowców ciepły (Hyperwarm), ciepłe i suche (Hyperwarm Dri-FIT MAX), ciepłe i zabezpieczone przed deszczem (Hyperwarm Dri dopasowane Max Tarcza) oraz ciepłe i zabezpieczone przed deszczem i wiatrem (Dri-Fit Max Tarcza + Hood).

https://goo.gl/Jrvx0T

ho13_at_hyperwarm_dfmax_shield_hood_559564-065_detail_01_original

Nike Shield zawiera DWR (durable, water-repellent), chroni przed wiatrem i deszczem. Nike

https://goo.gl/Jrvx0T

pixel