• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Technologie adidas - odzież

2018-01-09
Technologie adidas - odzież

Sprawdź jak działają poszczególne technologie adidas. Jakie posiadają oznaczenia. Jakie będą dla Ciebie najlepsze, dobieraj swoje ubrania świadomie i zgodnie ze swoimi potrzebami. 

adidas_clima-cool1

ClimaCool schładza Twoje ciało podczas treningu przez co możesz dłużej trenować na wysokich obrotach bez uczucia dyskomfortu. Technologia działa dzięki specjalnej konstrukcji materiału który zawiera wiele mikro otworów.

climalite

ClimaLite to tkanina, która  pochłania pot z powierzchni skóry i wyprowadza go do zewnętrznej warstwy dzięki czemu pot szybciej odparowuje. Najlepszy efekt poczujemy gdy materiał leży bezpośrednio przy skórze.

s93830_41_detail

ClimaWarm to system odpowiadający za utrzymywanie rozgrzanego powietrza blisko ciała, jednocześnie odprowadzając wilgoć na zewnątrz.

climaheat

Climaheat materiał zainspirowany naturalnym futrem, izolacja jest zbudowana z wydrążonych włókien, dzięki czemu zatrzymuje więcej ciepła oraz szybciej schnie.

m31857_42_detail

ClimaProof to system ochrony przed złymi warunkami pogodowymi. Technologia ta chroni nas przed wiatrem, śniegiem i deszczem. Dodatkowo ClimaProof pozwala na odprowadzenie na potu i nadmiaru ciepła wytwarzanego podczas treningu.

ay8365_41_detail-1

ClimaChill to efekt zastosowania płaskich przewiewnych włókien SubZero. Materiał pozostawia uczucie przyjemnego chłodu, szybko schnie i nie przyjmuje zapachów. 

pobrane

PrimaLoft technologia izolacji termicznej i odprowadzania wilgoci. Mikrowłókna stosowane jako wypełnienie, przypominają stosowany w kurtkach tradycyjny puch, a w porównaniu do puchu są obojętne na wilgoć. Włókna nie odkształcają się podczas zgniatania, a po zgnieceniu zajmują jeszcze mniej miejsca od puchu.

gore-tex

Gore-Tex stanowi ochronę przed wiatrem, śniegiem i deszczem. Znana od wielu lat technologia stosowana w wielu produktach, w tym także w produktach adidas. Jak to działa? Membrana Gore-Tex stworzona jest mikroporów o wielkości 20 000 razy mniejszej od cząsteczki wody i 700 razy większe od cząsteczki pary wodnej! To oznacza, że pot i nadmiar ciepła jest skutecznie odprowadzany na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza buta lub odzieży. 

techfit

Techfit elastyczny materiał, który ściśle przylega do ciała, co daje wyjątkowe wyczucie wsparcia. Zapobiega niepotrzebnym drganiom mięśni, skupiając ich pracę na wytwarzaniu maksymalnej ilości energii. Kompresja wspiera mięśnie i redukuje ich wibracje.

pixel