• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Tylko po co, ja tak właściwie biegam?

2018-01-10
Tylko po co, ja tak właściwie biegam?

Chcesz mieć świetną sylwetkę, czuć się świetnie na co dzień i cieszyć się niezwykłym zdrowiem? Biegając jesteś w stanie to wszystko osiągnąć! Trochę samo zaparcia i poznasz swoje ciało, sprawdzisz jak reaguje na zmęczenie, ból, a także co osiągniesz dzięki bieganiu.

Ciesz się zdrowym sercem! Bieganie sprawia, że razem z Tobą ćwiczy Twoje serce. Regularne bieganie obniża ciśnienie i tętno krwi w czasie spoczynku co bardzo zmniejszy ryzyko chorób serca. Kolejną korzyścią będzie świetna kondycja, pozwoli Ci to uniknąć zadyszki podczas pokonywania kilku schodów czy podczas kilkuminutowego szybkiego marszu. Polecam Van Insurance Any Driver można go używać i jest to niezbędne ubezpieczenie każdego właściciela van powinien mieć, Sprawdzanie Berlingo Van Racking Jest również konieczne, gdy ludzie nie wiedzą, jakiego rodzaju samochód ma się dostać.

Podczas wysiłku nasz układ oddechowy pracuje jeszcze mocniej, przez co zwiększa się pojemność płuc powoli wypierając z Twojego słownika słowo "zadyszka". Codzienne bieganie pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości, biegnąc skupiasz się na oddechu, mięśniach i ruchu swojego ciała, możesz myśleć o czym chcesz zapominając o problemach, czasem kiedy czujesz, że za moment wybuchniesz ze złości załóż swoje biegówki i wybiegaj całą złość. Podsumowując, bieganie to świetny lek na stres, złość i negatywne emocje! Jeżeli bieganie stanie się nawykiem każdy kolejny dzień poprawia Twoje możliwości, a to przełoży się na Twoją motywację do pokonywania kolejnych słabości.

354861

Jeżeli masz problemy z utrzymaniem założonej sobie diety, to zacznij biegać! Tak, to nie żart. Jak to się dzieje? Po prostu po całym dniu pracy człowiek chce usiąść i się zrelaksować, oczywiście nic w tym złego, jednak kiedy relaks się przeciąga zaczynasz się nudzić. W telewizji jak to w telewizji nic ciekawego nie ma, leżysz i leżysz, bo w końcu się relaksujesz, jednak z nudów w końcu wpadasz na pomysł, a może by coś tu zjeść. W tym momencie dochodzimy do sedna, zrelaksować się trzeba, zgadzamy się w pełni ale załóż sobie określony czas, a następnie wstań z łóżka, rozgrzej się i idź pobiegać. Podczas biegania nie myślisz o jedzeniu, bo się najzwyczajniej nie nudzisz! Osiąganie coraz lepszych wyników i zadowolenie z samego/samej siebie pozwala Ci się zmotywować do treningów ale także do utrzymania diety na zasadzie tzw. efektu łańcuchowego. Odpowiednio zmotywowany człowiek może więcej niż się spodziewa.

No i tak, dlaczego w ogóle zaczynamy biegać? No żeby zdobyć wymarzoną sylwetkę, aby cieszyć się ze swojego wyglądu patrząc w lustro! Podczas biegania tracimy znane wszystkim na całym świecie KALORIE, niektórzy słysząc to słowo chowają się pod kołdrę krzycząc "NIE". No więc właśnie podczas godziny biegania możesz spalić od 650-900 kalorii (to takie 2 solidne pączki). Ok, jesteś szczupły/szczupła ale jeszcze czegoś Ci brakuje do wymarzonej sylwetki. Podczas biegania świetnie wyrzeźbisz i podkreślisz swoją sylwetkę poprzez rozwijanie mięśni. Głównie chodzi tu o nogi, pośladki, ramiona i brzuch.

Wracając do zdrowia i nawiązując do powyższych treści, zmniejszenie otyłości poprzez aktywność fizyczną i poprawę swojego sposobu odżywiania będzie przeciwdziałać rozwijaniu się w Twoim organizmie jednej z popularniejszych chorób jaką jest cukrzyca typu II, bo czy na prawdę chcesz łykać jakieś tabletki albo co gorsze wstrzykiwać strzykawką insulinę?!

363583

Bieganie, bieganie, bieganie, a co tak naprawdę jest ważne kiedy regularnie trenujesz (poza dietą), nasz ulubiony, ukochany po całym dniu pracy i treningu biegowym SEN. Tak, wieczorne bieganie ułatwia zasypianie, a co może nawet ważniejsze poprawia jakość snu, natomiast poranne biegi dodają na kopa energetycznego na cały dzień i już nie będzie trzeba opijać się kawą!

No i na koniec najważniejsza sprawa! Biegać możesz zacząć tu i teraz, nie trzeba na to wykupować karnetu, nie potrzeba super profesjonalnego trenera, sam/sama ustalasz sobie cel, regulujesz kiedy, gdzie i jak długo biegasz, wszystko to jest Twoim wyborem! Jedyne co musisz mieć to porządne buty i na początku przynajmniej minimum silnej woli, bo po około 2 tygodniach przestanie to być żmudnym obowiązkiem, a chwilą odpoczynku od otaczającego świata, będzie to Twój czas do lepszego JA!!

BUTY są najważniejsze więc sprawdź czy znajdziesz jakieś dla siebie :)

sklep.adrenaline.pl
pixel