• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Złote Tiempo Legend

2017-11-03
Złote Tiempo Legend

Nie ma takiej osoby, która nie znałaby popisów Ronaldinho. Brazylijczyk czarował na wszystkich europejskich boiskach. Była gwiazda m.in. Barcelony oprócz zdobycia wszystkich możliwych trofeów, może pochwalić się również rekordem…na Youtube. 10 lat temu Nike wypuściło video z udziałem brazylijskiego czarodzieja, który jako pierwszy w historii został obejrzany ponad milion razy!

Właśnie z tej okazji Nike postanowiło zremasterować video pt. Nike Football Presents: Ronaldinho Crossbar. Możemy obserwować niebanalną technikę brazylijczyka,który bez najmniejszego problemu obija poprzeczkę. Prawdziwy Turbokozak!

Na filmiku, który pierwotnie został wydany w 2005 r. , widzimy korki Nike Air Legend Tiempo, które były sygnowane nazwiskiem zawodnika. But już wtedy wyróżniał się złotymi elementami na białej cholewce co idealnie pasowało do Ronaldinho, który w szczytowej dla siebie formie był zawodnikiem nie do zatrzymania.

 FW50027_SL_2_original FW50027_SL_3_original

Z okazji 10-lecia umieszczenia video na YT, Nike postanowiło odświeżyć poprzednią wersję butów. Dzięki temu możemy dziś pokazać Nike Tiempo Legend „Touch of Gold”. W najnowszym modelu mamy gradientowe przejście na podeszwie – od bieli w przedniej części do złota w obszarze pięty. R10 w karierze zdarzyło się strzelać bramki właśnie pięta.

Nike_Football_Ronaldino_Tiempo_Gold_BOX_hero_original  Nike_Football_Ronaldino_Tiempo_Gold_OUT_PAIR_original  Nike_Football_Ronaldino_Tiempo_Gold_DET_09_original

Aby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenie Nike wypuści jedynie 3000 par. Każda z nich będzie miała swój indywidualny numer. Buty do sprzedaży powinny trafić już 2 września.

pixel