• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

adidas UltraBOOST 20 – kosmos w zasięgu twojej ręki!

2020-01-23
adidas UltraBOOST 20 – kosmos w zasięgu twojej ręki!
Seria butów do biegania adidas BOOST swoją premierą miała zaledwie w 2013 r., jednak mimo to śmiało można powiedzieć, że już zyskała miano kultowej. Rewolucyjna technologia BOOST przeznaczona do biegania w miejskich przestrzeniach, poprzez zwrot energii z jakiej słynie, zdobyła uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów treningu biegowego. Koncern adidas z roku na rok niemalże do granic możliwości udoskonala modele sygnowane tą technologią, a 27 listopada 2019 roku marka marka zaprezentowała światu nowy model sygnowany nazwą UltraBOOST 20. Czy buty do biegania adidas UltraBOOST 20 posiadają wyszukane technologicznie i nowoczesne rozwiązania? Fakt współpracy z laboratorium międzynarodowej stacji kosmicznej ISS mówi sam za siebie.


adidas Ultraboost 20

Maksymalizacja osiągów – cechy charakterystyczne nowego modelu UltraBOOST 20

Adidas konsekwentnie przesuwa granice technologicznych możliwości prezentując nowe modele butów biegowych z serii UltraBOOST. Także w przypadku niedawno zaprezentowanego modelu UltraBOOST 20 mamy do czynienia z paroma świeżymi nowinkami w porównaniu z poprzednią wersją - maksymalną wydajnością użytych w nim materiałów, a także bardziej agresywnym wyglądem oddającym „kosmiczny charakter” współpracy z ISS. Sam design butów biegowych adidas UltraBOOST 20, dzięki zaprojektowanym bardziej agresywnym bocznym paskom, kształtem przypominają prom kosmiczny. Wykorzystana w cholewce buta przędza Primeknit, którą znamy z wcześniejszego modelu, łatwo dopasowuje się do stopy, a do tego została ulepszona w oparciu o technologię Tailored Fibre Placement. Co to takiego? Polega ona na specjalnej technice nakładania włókna, której dokładność mierzy się co do milimetra - dzięki temu uzyskujemy jeszcze lepsze dopasowanie buta w stosunku do stopy, co zwiększa komfort w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. Szczególną uwagę warto zwrócić na trójwymiarowo zaprojektowany zapiętek (3D Heel Frame), który precyzyjnie otula piętę chroniąc i eliminując możliwość przesuwania się jej względem buta.

Technologia BOOST odlatuje w kosmos

Koncern adidas po premierze butów UltraBOOST 20 nie poprzestaje na jednorazowej współpracy z inżynierami laboratorium stacji kosmicznej ISS. Wedle deklaracji producenta kooperacja ma być długoterminowa i przynieść przełom technologii BOOST. Marka planuje wysłać swą innowacyjną technologię w misję kosmiczną w celu wykonania szeregu badań eliminujących wpływ grawitacji na jej działanie. Zapowiedzią misji jest umieszczenie na języku nowych UltraBoost 20 grafiki z logiem adidasa w otoczeniu z kosmicznym designem oraz napisem „BOOST IN Space”. Celem nadchodzącej misji jest opracowanie jeszcze opracowanie jeszcze bardziej wydajnego systemu BOOST, by w duchu najnowszej kolekcji zmaksymalizować wydajność wykorzystanych materiałów.

Podsumowując

Jeśli myślisz, że technologia BOOST jest już na tyle dopracowana i zaawansowana technologicznie, że nie da się już dopracować jej osiągów, to z pewnością jesteś w błędzie. Współpraca marki adidas z inżynierami laboratorium ISS udowadnia, że niemożliwe staje się możliwe. Nowy model butów do biegania adidas UltraBOOST 20 wykracza poza ramy technologiczne swojego poprzednika, a zapowiedź długofalowej współpracy pozwala nam odnieść wrażenie, że najlepsze jeszcze przed nami. W myśl zasady „Sky Is Not The Limit” kosmos dla technologii BOOST stoi na pewno otworem.

Szukasz najnowszych butów biegowych adida UltraBOOST 20? Zajrzyj do sklepu adrenaline.pl, gdzie znajdziesz najlepsze buty biegowe dla mężczyzn oraz świetne modele biegówek dla kobiet.
pixel