• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

#PrzejmujemyBROWAR - nowy salon Nike w poznańskim Starym Browarze

2019-04-09
#PrzejmujemyBROWAR - nowy salon Nike w poznańskim Starym Browarze

Marzec 2019 roku był dla nas bardzo intensywnym miesiącem - po wielkim sukcesie i inicjacji nowego salonu Nike w Forum Gdańsk przyszła pora na kolejne wyzwania. Tym razem wybór padł na Poznań - miasto nowoczesne, dynamiczne i pełne sportu, w którym po prostu musimy zaistnieć. Mimo, że w Poznaniu marka adrenaline.pl jest już obecna i jest operatorem jednego z największych salonów Nike w Polsce (w Galerii Posnania), to nie mogliśmy przejść obojętnie obok sposobności zaznaczenia swojej obecności w Poznaniu jeszcze bardziej. Nasz wybór padł ostatecznie na Stary Browar, czyli jedną z najpiękniejszych galerii handlowych w Europie.

Salon Nike w Starym Browarze

Idealna lokalizacja i wielkie zainteresowanie

Stary Browar szczerze wprawia w zachwyt - są to tysiące metrów kwadratowych, same świetne biznesy w środku, przepiękna architektura i mnóstwo sztuki, a między tym wszystkim nowy salon Nike w najnowszym koncepcie w perfekcyjnej lokalizacji. 

Samo otwarcie nowego salonu Nike w Poznaniu wzbudziło wielkie zainteresowanie, bo już od samego rana pojawiły się tłumy i nie zmieniło się to aż do godzin wieczornych. Wczesne ptaki, czyli ci, którzy postanowili jeszcze przed innymi skorzystać z promocji -30% na otwarcie, mieli okazję wyszukać wśród całego asortymentu niespodzianki i ekstra rabaty. Było czego doglądać, bo przygotowaliśmy nie tylko sporo darmowych akcesoriów, ale także solidne upusty gotówkowe. Obdarowani byli mega szczęśliwi i po raz kolejny okazało się, że kto wcześnie wstaje, ten korzysta podwójnie.


Salon Nike w Starym Browarze
Salon Nike w Starym Browarze

Moc atrakcji w Starym Browarze

Oprócz ukrytych niespodzianek i mega rabatu dorównującemu temu z Black Friday w Nike, każdy kto dokonał zakupów mógł skorzystać z darmowej personalizacji zakupionego obuwia i tekstyliów. Załoga EMBRO, z którą współpracujemy przy tego typu wydarzeniach ponownie stanęła na wysokości zadania, gdyż kolejki naszych zadowolonych Klientów po darmową personalizację nie miały końca. Spod rąk artystów z EMBRO wyszło kilkadziesiąt unikatowych projektów, które cieszą i długo cieszyć będą tych, którzy skorzystali z okazji.


Firma EMBRO podczas wykonywania customu
Na zdjęciu: firma EMBRO podczas wykonywania customu na butach


Całość wydarzenia ponownie uświetnił kapitalny DJ FUNKTION, laureat konkursów Red Bull, którego muzyczne propozycje zdecydowanie powodowały mimowolne "tupanie nóżką". Nie zabrakło też gości specjalnych - strefę uliczną odwiedził niezawodny Marek "Klypka" Skorupski, zaś fani wysiłku na siłowni mogli spotkać swojego idola, a naszego ambasadora w osobie Michała Karmowskiego. Obaj panowie cieszyli się sporym zainteresowaniem i udowodnili, że doskonale wiedzą, jak żyć ze swoimi fanami.


DJ Funktion na otwarciu salonu Nike w Starym BrowarzeNa zdjęciu: DJ Funktion

Klypka w salonie Nike w Starym Browarze
Na zdjęciu: Marek "Klypka" Skorupski

Michał Karmowski w salonie Nike w Starym Browarze
Na zdjęciu: Michał Karmowski razem z hostessami

Pełne zaangażowanie całego teamu

Otwarcie salonu Nike w Stary Browar nie byłoby sukcesem, gdyby nie uczestniczyła w nim pełna entuzjazmu i pozytywnej energii obsługa sklepu. Ekspedienci, doradcy, kierownicy… Dosłownie wszyscy zaangażowali się na 1001%, aby każdy Klient opuścił nasz salon zadowolony. I tak właśnie było! Miło było obserwować zadowolone miny wszystkich osób opuszczających salon, przez co cały ten wielki dzień ułożył się dla nas perfekcyjnie. Wystarczy tylko wspomnieć, że był on absolutnie rekordowy pod każdym względem w całej historii adrenaline.pl. O takie sukcesy walczymy!

Pracownicy adrenaline.pl podczas otwarcia salonu Nike w Starym Browarze

Przeczytaj również:

Nowy salon Nike w portfolio adrenaline.pl
Polecane

pixel