• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

AIR JORDAN XII „FIBA” – kicksy w specjalnej mistrzowskiej wersji

2019-08-28
AIR JORDAN XII „FIBA” – kicksy w specjalnej mistrzowskiej wersji

31 sierpnia w Chinach rozpocznie się 18. edycja Mistrzostw Świata w koszykówce, w których pierwszy raz od 1967 roku pojawi się reprezentacja Polski. Cała uwaga będzie jednak skupiona na zawodnikach ze Stanów Zjednoczonych, którzy postarają się zdobyć trzeci złoty medal z rzędu. Z okazji nadchodzącego czempionatu firma Nike postanowiła wypuścić specjalną paczkę pod nazwą „FIBA”, do której należy m.in. model Air Jordan XII dostępny w naszym salonie w Posnanii.

 

Air Jordan XII Retro "Fiba"

 

Chiny jako motyw przewodni kolekcji

W najnowszych „dwunastkach” spod znaku Air Jordan wyróżniającymi się elementami są oczywiście specjalna kolorystyka ze złotymi dodatkami, fragment flagi narodowej wytłoczony na bocznym panelu buta, a także umieszczonych z tyłu pięć chińskich znaków oznaczających „Love The Game”.

David Cin, czyli osoba odpowiedzialna w Nike za design butów marki Air Jordan mówi: „Model ten zdecydowanie wyróżnia się w całym pakiecie, ponieważ seria XII to pierwszy but do Air Jordan oficjalnie wydany w Chinach. Złote elementy to z kolei nawiązanie do gry o medale i trofea, czyli do osiągnięć samego MJ23”.

Szukasz modelu „FIBA”? Zajrzyj do Posnanii!

Wyjątkowe sneakery to prawdziwy rarytas, dlatego nie trafiły one do otwartej sprzedaży we wszystkich salonach naszej sieci. Aby złapać jedną parę dla siebie, należy udać się do naszego salonu Nike znajdującego się w poznańskiej galerii Posnania - to właśnie tam od 24 sierpnia możecie zobaczyć, jak prezentują się one na żywo.

Przeczytaj także:

pixel