Program lojalnościowy Karta Stałego Klienta

2017-11-03
Program lojalnościowy Karta Stałego Klienta
Regulamin KSK


Zgodnie z par. 4 ppkt. 4.3. Regulaminu Karty Stałego Klienta wysokość cash back nie jest stała. Obecnie cash back na produkty w cenach regularnych wynosi 10%, a na produkty w obniżonych cenach 5%. Wyjątek stanowią akcje promocyjne realizowane w niektórych salonach stacjonarnych prowadzonych przez adrenaline.pl.

Regulamin Karty Stałego Klienta:
*****
Z Kartą Stałego Klienta adrenaline.pl możesz liczyć na dodatkowe zniżki!
Razem z naszym olsztyńskim partnerem, KINETIC Fitness Club, przygotowaliśmy dla Was specjalne zniżki.
Po okazaniu Karty Stałego Klienta adrenaline.pl  otrzymasz 10% zniżki na dowolny karnet do klubu KINETIC w obu lokalizacjach – przy ul. Piłsudskiego i ul. Tuwima w Olsztynie. Zniżka nie dotyczy jedynie wydania karty klubowicza KINETIC.
Jeśli posiadasz kartę KINETIC Club możesz liczyć na 10% rabatu w olsztyńskich salonach adrenaline.pl (oprócz sklepu w Tesco). Akcja nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy rzeczy przecenionych.


Drogi Konsumencie, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania ze strony e-sklepu www.adrenaline.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając dowiedz się więcej, zamykając ten komunikat lub przechodząc do sklepu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez adrenaline.pl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie.
Ok, rozumiem
pixel