• 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Ekspresowa wysyłka
  • Wysyłamy do Paczkomatów
  • Operator 8 salonów Nike i Adidas
  • Oryginalne produkty

Najlepsze buty treningowe? Michał Karmowski rekomenduje Nike Metcon 5!

2019-09-25
Najlepsze buty treningowe? Michał Karmowski rekomenduje Nike Metcon 5!

Michał Karmowski to trener personalny oraz były zawodnik kulturystki, który na swoim koncie ma liczne sukcesy, dlatego sport, aktywność i trening to nieodłączna część jego codziennego życia. Czy może istnieć lepsze źródło rekomendacji dla idealnych butów na siłownię? Czas dowiedzieć się, jakie obuwie treningowe poleca popularny "Jaglak"!

 

Michał Karmowski rekomenduje Nike Metcon 5

Najlepsze buty treningowe - na co zwrócić uwagę?

Michał to sportowiec, który na co dzień preferuje ciężkie treningi kulturystyczne połączone z treningami tlenowymi. Ciężkie treningi siłowe wymagają nienagannej techniki, aby móc zachować przy tym sprawność i zdrowie - w końcu nie od dziś wiadomo, że bezpieczny trening to taki, który daleki jest od wszelkich kontuzji. Żeby taka sytuacja miała miejsce, niesamowicie ważnym elementem jest odpowiednie obuwie sportowe, a konkretniej obuwie przeznaczone do treningu. Obuwie treningowe to takie, które charakteryzuje się przede wszystkim stabilizacją oraz antypoślizgową podeszwą, co równoznaczne jest z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa i komfortu, które są niezmiernie ważne podczas uprawienia każdego rodzaju aktywności fizycznej. Wybrane do ćwiczeń buty nie mogą pod żadnym pozorem krępować i ograniczać ruchów stopy, a w zamian pozwolić jej na większą szybkość i zwinność.

 

NIKE METCON 5 - najlepsze z najlepszych

 

Tysiące treningów, setki par butów i... jeden zdecydowany faworyt - w karierze Michała Karmowskiego na prowadzenie wśród butów przeznaczonych do treningu wysunęła się seria Nike Metcon, a żeby zachować precyzję - jej najnowsza odsłona, czyli Nike Metcon 5. Jakie elementy wyróżniają ją spośród innych butów? Co jest w tych butach wyjątkowego i dlaczego "Jaglak" zdecydował się własnie na nie? Tutaj stawiamy znak STOP i kierujemy na nasz kanał YouTube, gdzie od tej chwili można obejrzeć recenzję NAJLEPSZYCH butów treningowych według Michała Karmowskiego.

 

 

Przeczytaj również:

Rewolucyjna technologia w witrynie Nike w Starym Browarze

Nike Air Zoom Pegasus 36: godny następca swojego poprzednika

pixel